Thursday, May 15, 2014

Winnifred Maguire

[ viniefred mekvajr ]

 

Player: Lauri

FC: -

Occupation: Stylist → District 1

Contact: dee.braineater@gmail.com

Age: 33

Status: deceased - zastřelena neznámým rebelem


Winnifred je přesně taková, jak byste očekávali – je to namyšlená stylistka a hrdá kapitolská dáma, která si užívá luxusu a všeho, co jí Kapitol přináší. Celé dny chodívá v drahých róbách, nejčastěji v takových, které si sama navrhne a člověk z ní může mít pocit, že tak oděná chodívá i po domově, a vlastně by to nebylo ani tak daleko od pravdy. Ke všem se chová hrozně povýšenecky, a snad jen málokdo si naplno získá její pozornost. Nemá žádné vzory, nevhlíží k nikomu jinému, než k sobě a ke své práci, kterou nade vše zbožňuje. Ostatní kapitolské paničky přehlíží, spíše si mezi nimi připadá jako nějaká hvězda – a dost možná i slunce. I když se to třeba nemusí zdát, o Winnifred se nedá říci, že by to byla hloupoučká husička. Ačkoliv umí rozhazovat falešné úsměvy a trapně se chichotat, všechno si umí pořádně rozmyslet a je neskutečně ráda, když si s ostatními může pohrávat – nejraději si vlastně pohrává s opačným pohlavím, které spíše využívá. Ráda si totiž užívá života a chce z něj vytřískat, co nejvíce, dokud to jde. Nedá se říci, že by se o dost lépe chovala ke splátcům. Pokud v nich vidí nadějné splátce, pochopitelně jim umí vyjít vstříc, avšak pětka jí už dlouhodobě nedělá radost, a tak se obdobně chová ke splátcům – pokud ji totiž naštvou, nebojí se na ně pokřikovat. A ještě hůř si splátci udělají, pokud si budou na daný kostýmek stěžovat. Winnifred totiž vždy činí jen a jen správně. Pokud bychom se zaměřili na Fredin vzhled, ani zde bychom nebyli nijak šokováni. Už několik let si libuje převážně v růžovo-fialovo-modrých vlasech, které pokaždé jinak upraví. Kvůli barevnosti hlavy často volí černo-bílé oblečení, avšak u něj rovněž zachází do různých tvarů i střihů, tudíž naplno kompenzuje jejich barevnost. Jelikož je menší, svou výšku dorovnává vysokými podpatky. Winnifred bez podpatků zkrátka není Winnifred. Navíc má, kromě opačného pohlaví, i jinou závislost – často pokuřuje ovocné slim cigarety.


Měla to štěstí, narodila se do bohaté kapitolské rodiny a nikdy neměla žádného dalšího sourozence, proto se všechen luxus a rozmazlování dostával jen a jen jí. A Winnifred to rozhodně nikdy nevadilo, všeho si užívala a od všeho si již od mala vesele brala. Rodiče jí vštěpovali, že je nejkrásnější, nejlepší a nejschopnější, a že to jednoho dne dotáhne určitě daleko. Vždy dostávala drahé dary, ovšem nejvíce ji zahrnoval právě otec, který na ni nikdy nedal dopustit. Na to občas její matka žárlila, a tak se spolu postupně odcizily. Přesto to však Freddie nikdy moc hlavu netížilo. Již od dětství často navrhovala různé oblečky a již jako malá snila o tom, že jednou bude slavnou návrhářkou. O Hrách také věděla už jako malá, jenže ji nikdy tolik nezajímaly a všichni splátci jí byli vždy lhostejní. Jak však čas plynul, a ona byla stále ta zažraná návrhářka, dostalo se jí možnosti, aby navrhovala kostýmy pro pátý kraj. Z toho pochopitelně moc paf nebyla, protože chtěla dělat profíky, ale nakonec přijala i tuto možnost. Brzy však přišla možnost, aby se stala uvaděčkou. Váhala nad tím, jelikož nevěděla, jestli by měla šaškovat před celým krajem na pódiu, ale ta představa se jí nakonec nějak zalíbila, a tak i to přijala. Postupně se skrz všechny kontakty probojovala i na kapitolské televizní obrazovky, jelikož čas od času uváděla i rozhovory, anebo celé Hry. Svou práci pochopitelně zbožňuje a doufá, že jí také dlouho vydrží.

  

  
    

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp