Saturday, May 24, 2014

Royal Glavenszir

[ róhjal glejvnšhir ]

 

Player: Michelle

FC: Katie FindlayContact: misamirzenco@gmail.com

Age: 17 deceased - umlácená: T. Mikaelson
Namyšlená, bezcitná profesionální splátkyně, která nemá žádné výčitky a všechno nelegální je pro ni legální. Nezná žádná pravidla a nemá problém zabít. Ještě se tím ráda chlubí, že někoho zabila. Její nejlepší zbraň, kterou by pro zabíjení použila, je pistole, protože je to rychlé. Rychlá smrt není nikdy zábavná, a kdyby na rukou chtěla víc krve, tak si k tomu zvolí nůž nebo jeden a půlruční meč, se kterým umí hezké kousky, které se naučila ve tréninkovém centru. Ráda se dostává do rvaček, ze kterých vyjde většinou jako vítěz a přinese si s sebou několik modřin, které jí nedělají problém. I když je radši, když vypadá dobře, protože ona si na svojí vzhledu nechává hodně záležet. Umí dobře na blízko bojovat. Naučila se už v mládí plavat, takže tam vydrží dlouho a nemá problém být pod vodou delší dobu. Nezapomněla ani na rozdělávání ohně a vytváření pastí, co jsou nezbytná část v aréně, kdyby došlo k tomu, aby si ulovila vlastní oběd nebo večeři.


Má strach z výšek a nikdo by ji nikam vysoko nedostal. Neumí házet noži nebo střílet z luku, protože se k tomu nikdy nedostala. Ačkoliv by se to od profíka mělo očekávat, ale ona taková není. Netrefila by se do terče a nebo by jen škrábla, takže by si dálkové zbraně nikdy nevybrala. Pokud bude o to nouze, tak nemá na výběr a tu věc si vezme. Byla radši, když mohla člověku rozbít držku už zblízka a nemusela k tomu používat jinou zbraň. Dělá jí problém vymyslet strategii nebo vymyslet plán. Je hodně impulsivní člověk, který se do všeho hned hrne a nepřemýšlí o tom, jaké z toho budou následky. Bylinky ji nikdy nezajímaly, připadají jí nudné, a proto nezná nic, ale zase není hloupá, aby snědla vše, na co přijde. Je alergická na nedodělané maso. Není to úplně alergie, spíš je jí z toho blbě a ona nesní syrové maso. Už ze smradu syrového masa se jí dělá špatně, takže při vaření, pečení masa se jí může udělat zle.


Royal už samo o sobě řekne, že je z té lepší rodiny, a je to pravda. Můžeme skoro říct z královské, jak je podle toho pojmenovaná, ale to byhom už přeháněli. Možná jejich předci byli z královského rodu, protože oni i podle toho tak vypadají, mají dům jak královský palác a mají peněz, až to není hezké. Nikdy se neměli na mizině, jsou šťastní, mají všechno, ale jediná věc je trápí a to je Royal. Je totiž z jejich rodiny taková jiná. Nerada se k nim hlásí a nerada ze sebe dělá princeznu. Sice se tak obléká a vypadá vždy upraveně, ale chováním byste ji k mladé slušné dámě nepřirovnali. Do všeho se rychle hrne, slovník má takový, jaký byste od dámy nečekali a ovšem všechny ty rvačky, do kterých se dostává. Dokonce si více rozumí s klukama, je v chování občas jako kluk. Hry jí přijdou zábavné a ráda se na ně dívá. Dokonce se do nich chce hlásit a vyhrát, věří v tom, že jí to okoření život, když se stane vítězkou. Nemá ráda ostatní kraje a ráda by jim ukázala, jak je 1. kraj nejlepší. Ostatní profesionální kraje jí nevadí, pokud se nechovají jako srabáčtí splátci.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92