Thursday, May 15, 2014

Monicca Linea Royal

[ monika linea róhjal ]

 

Player: Quinn

FC: Sun Fei Fei

Occupation: Stylist → District 10

Contact: QuinnGirl@centrum.cz

Age: 34

Status: deceased - anorexie


Moni je vcelku hezká kapitolská mladá slečna. Má menší šišatou, hranatou hlavu, kterou zdobí krátké, husté a kudrnaté tmavě hnědé vlasy, na které si často nasazuje paruky různých barev. Nejkrásnější částí celého obličeje jsou nádherné oči, které svou barvou ladí k vlasům. Pod nimi má své místo rovný velký nos a nevýrazná malá pusa. Celá hlava sedí na dlouhém krku. Její ruce jsou velice dlouhé. Výškou a váhou by klidně zapadla mezi kvalitní modelky. Pleť je díky různým přípravkům krásně hebká a od narození světlounká. Její móda není možná vhodná pro Kapitol, ale obyčejná určitě není. Často nosí krajkované černé šaty. Zahlédnout ji však můžete i ve velice drahých kabátech z kůže, nebo v čemkoli bílém. Jako doplňky nosí vždy dlouhé náušnice, prsteny a náramky stříbrné barvy. Ačkoli tenhle popis zní nezajímavě, má velký smysl pro módu, takže i pytel dokáže přeměnit v nejúžasnější kostým. Dost bylo řečí o jejím vzhledu, důležitá je spíše její povaha, ne? Od téhle dámy nečekejte zrovna dobré chování. Je děsivě namyšlená a většinu času se povyšuje nad ostatní. Občas na její tváři zahlédnete úsměv, ale to se stává jen zřídka. Optimismus ani pesimismus u ní nečekejte. Je prostě realistka. Umí komunikovat s lidmi tak, aby to nebylo nezdvořilé, ale zároveň ani milé. Má na svou pyšnost právo. Je hezká, umí šít, vařit, kreslit, a i když se to nezdá, má neuvěřitelný talent na mluvení. Když tu svou krásnou pusu otevře, všichni jejím projevem oněmí. Dokáže popsat cokoli do posledního detailu. I když je to téměř nemožné, i tahle mrzoutka touží po přátelství a lásce, jenže prostě neví, jak si ty přátele udělat. Nejčastěji se baví jen s lidmi, kteří jsou povahou stejní. Jak už její povaha a vzhled prozrazují, má ráda tmavé barvy. Černá, šedá, hnědá, krvavá, to jsou prostě její barvy.


Lin se narodila do bohaté kapitolské rodiny. Žila jenom s otcem a matkou. Žádní sourozenci, rodiče totiž tvrdili, že jim stačí jedno perfektní dítě. Sotva se naučila chodit, už s ní byly problémy. Ve dvou málem vypadla z okna a v pěti spadla ze schodů. Ano, byla velmi aktivní dítě, to se nezapře, ale že by se nějak bavila s ostatními dětmi, to ne. Maminka do ní od narození cpala, že je nejdokonalejší dítě na světě, a že to má dávat najevo. Když povyrostla a chodila do školy, musela být vždy královnou třídy. Maminka jí nařídila bavit se jen s nejbohatšími ze třídy. Ani na minutku nesměla promluvit s někým jiným. Docela ji to mrzelo, ale z těch několik let si zvykla a začala se chovat jako její matka. Ačkoli se nechala vidět jako strašná flákačka, bylo to přesně na opak. Všechny domácí úkoly přinesla v dokonalém stavu a všechny testy hravě dávala na jedničku. Potom, co vyšla ze školy, se jen válela. Válela se doma na gauči a dělala, že nikdo jiný neexistuje. Dá se říct, že jednoduše zlenivěla. Protože na to měla peníze, platila si služky, které za ni dělali veškerou práci. O pár let později přišel zlom, který byl velmi důležitý. Konečně si začala uvědomovat, že tohle nikam nevede a začala pracovat.
 
    

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp