Saturday, March 15, 2014

Refilwe Dospentak

[ rýfilv dospenták ]

 

Player: Shany

FC: Austin Carlile

Occupation: Stylist → District 1

Contact: sanianik@gmail.com

Age: 36

Status: deceased - autonehoda


Refilwe se ani tak moc neblíží k vzhledovému ideálu Kapitolana. Už odmalička si barvil hlavu na různé odstíny, hlavně, aby to vždy zářilo. Vlasy se mu však brzo zničily, a i když si mohl dovolit jejich regeneraci, raději už zůstal u přirozené hnědé. Přeci jenom, koho by bavilo čuchat ty mastičky a polykat nejrůznější prášky. Jeho hlava nepřipomíná žádný určitý tvar, takže je jen na vaší fantazii, kam ji pasujete. Jeho oči jsou více méně zapadlé. Měl mnoho šancí si je nechat zvětšit, ale jeho panický strach mu to nedovolil. V nose má nenápadný zlatý kroužek, který občas mění za kuličku. Výškově je na tom náš hoch docela dobře. Přeci jenom, když měříte skoro dva metry, jde z vás určitý respekt. Refilwe je však vždy jako sluníčko, a tak z něj moc respekt nevyzařuje. Ale zpět k jeho postavě, která je mimochodem svalnatá, ale pořád ještě ne natolik, takže vypadá spíše jako pohublý splátce který právě utekl z ubytovny. Krk, pravá ruka a celá jeho hruď je jedno velké umělecké plátno. Z těch nejpodstatnějších tetování můžeme vyjmenovat růži na krku, na jeho druhé straně dámu v černém a pod krkem římské číslice XXVIX. O jejich významu Vám však mnoho nenapoví. Oblečením také moc nezapadá. Většinou ho najdete v tílku, pokud se ochladí možná i v mikině, ale na nějaké kabáty si nepotrpí. Vysloveně je nesnáší a přijde mu, že v nich chlap vypadá jako ženská. Na nohou mívá upnuté kalhoty, málokdy šortky. Refilwe má velmi přátelskou povahu. Vaše pocity mu rozhodně nejsou lhostejné, je dobrým posluchačem a ještě lepším rádcem. Obejme Vás, když to nejvíce potřebujete, a je mu jedno, jestli jste černý nebo bílý, máte tři oči nebo jste mu právě vyrazili zub. Tedy, pokud by jste k tomu měli pádný důvod. Jinak by Vám totiž naložil on. Jeho nálada se může v okamžiku změnit na rváče. Nesnáší totiž pomlouvačné lidi a cokoliv kdokoliv řekne proti někomu bezbrannému, bere si on osobně. I když by se mohl zdát dobrým společníkem, je celkem společensky neohrabaný a není nic zvláštního, když se uprostřed rozhovoru začne točit jako vrtulník. Prostě to k němu patří a přátelé si na to stihli zvyknout. On i přesto chodí ven rád a rozhodně to není žádný introvert. Ba právě naopak. Rád se o vše dělí, kromě jeho jídla. Sáhněte mu na něj a zaručuji Vám dvoutýdenní pobyt v nemocnici a měsíční dovolenou doma. Někdy se může zdát jako příliš hlasitý, takže není dobré mu sdělovat něco tajného na veřejnosti. Ne, že by to neudržel, to on umí a dbá na to, ale je možné, že by se tomu okamžitě začal smát nebo některé části omylem zopakoval trochu víc nahlas, než by jste si přáli.


Jeho životopis by se dal začít tím, že se narodil mrtvý. Jeho matka, posedlá krásou, držela i v těhotenství drastické diety, a tak porodila předčasně. Naštěstí se ale Refilwe rozhodl za svůj život bojovat, a tak brzo začal znovu dýchat. Matka ho od té doby začala milovat více než kdy jindy. Otec byl úspěšným podnikatelem a velmi žádaným společníkem při hrách. Spolu s ním se na Hry chodíval dívat i mladý Refilwe. Zamiloval se do přehlídek a rozhovorů a zatoužil být tím, kdo bude se splátci cestovat a dělat jim doprovod. Párkrát se mu podařilo zkusit si roli uvaděče jako záskok, za což byl neskutečně vděčný a opravdu ho to bavilo. A tak jednoho dne zažádal o možnost doprovázet je i nadále jako právoplatný uvaděč. Jenže nemohl. Jednoho dne dostal infarkt a musel být hospitalizován. Zjistilo se mu velmi slabé srdce a on od té doby raději potichu seděl doma a sledoval vše v televizi. Tehdy poprvé nahlédl pod roušku všech těch kostýmů. I když tomu prvně nepřikládal žádnou důležitost, postupně našel zalíbení ve třpytivých látkách. Zkoušel si postupně zjišťovat, jak se vlastně všechno tvoří. Jeho stav se o něco zlepšil což mu rozhodně přidalo na kuráži. Koupil první látku, opravil šicí stroj po matce a něco zkusil. Postupně neušlo ani jeho rodičům že se rodí něco velmi dobrého. Za nedlouho se mu podařilo získat místo návrháře pro 1. kraj, za což byl neskutečně vděčný a také z toho byl ohromě nadšený až si málem přivodil další srdeční zástavu. A tak začal navrhovat. I když ho málokdy někde uvidíte, šetří si své zdraví, jeho práce tu bude s Vámi místo něj.
 
    

   
   

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp