Friday, March 14, 2014

Charlotte Wendy Everwood

[ šarlot wendy evrvúd ]

 

Player: Quinn

FC: Kesha Rose Sebert

Occupation: Escort → District 7

Contact: QuinnGirl@centrum.cz

Age: 37

Status: deceased - popravena za zradu


Charlotte je pohledná mladá žena, která už nějaký ten rok dělá uvaděčku pro Sedmý kraj. Má zářivé modré oči, které většinou doplňují stíny tmavých barev. U hustého obočí jí koření dlouhý nos, který jí trochu ubírá na kráse. Její rty jsou plné a velice často se na nich objevuje rtěnka výrazné barvy. Její oválnou hlavu zdobí krásné poměrně dlouhé vlasy. Dříve jí vlasy zářili všemi barvami, ale teď je má světle růžové. Rozhodně jí ta růžová sluší víc, než ty divoké melírované vlasy. Stále si nechává dělat náročné účesy od těch nejlepších kadeřníků v Kapitolu. Před nedávnem začala cvičit, což se projevilo na její postavě, která je teď krásně hubená. Její styl se dá popsat pouze několika slovy – Extravagantní, slušivý, barevný, třpytivý, zkrátka Kapitolský. Konečně se dostáváme k její povaze. Je to převážně velice veselá a milá žena, když ji ale naštvete, dokáže se z ní stát pěkná fúrie. Z jejího věčného úsměvu číší optimismus. Dokáže rozveselit úplně každého a taktéž dokáže velmi povzbudit. Z jejího postoje číší sebejistota. I když na to vypadá, není to žádná rozmazlená fiflena z Kapitolu. Všechno, co chce říct si nejdřív rozžvejká, proto od ní neuslyšíte nic, co by nemyslela smrtelně vážně. Ráda je ve společnosti a nevydrží dlouho sama, protože samoty si dost užila v dětství. Když se rozmluví, je schopná nepustit Vás ke slovu.


Narodila se jak jinak než v Kapitolu. Už od dětství žila v domě, který nebyl blízko centra Kapitolu a byl tak trošku oddělený od všeho dění ve městě. Své rodiče v dětství vůbec nevídala, protože měli moc práce a o ni se starala chůva. Její otec pracoval pravděpodobně v nějaké extra nudné práci a její matinka byla moderátorka. Bylo hezké, vidět svojí mamuš v televizi, ale tak nějak ji to dodávalo pocit, že ji její matka kvůli práci zanedbává. Její chůva byla milá a právě díky ní měla Char krásné dětství. Když byla ještě mrňavá, neměla moc kamarádu, protože nedokázala s nikým mluvit. Byla mlčenlivá. Mlčenlivost jí vydržela docela dlouho, ale došlo ji, že bez mluvení si asi žádné kamarády nesežene. Zkusila být komunikativní a zalíbilo se jí to. Slovy konečně dokázala vyjádřit svou milou a usměvavou povahu a to jí dost prospělo ve společenském dění. Když byla nucena vybrat si povolání, dlouho přemýšlela nad tím, jestli půjde ve šlépějích její matky, nebo jestli si najde něco nového. Nakonec skončila u práce uvaděčky pro Sedmý kraj. Má ten kraj ráda, nestěžuje si, ale už ji docela dost štve, že od té doby, co tam uvádí nikdo nevyhrál. Svoji práci bere velmi vážně a má ji hrozně ráda. Dalo by se říct, že ji přímo miluje a je si jistá, že jinou práci by nikdy vykonávat nemohla.

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp