Wednesday, February 19, 2014

Jackson Matter

[ džeksn mátteh ]

 

Player: Michelle

FC: Josh Duhamel

Occupation: Peacekeeper | H. GM

Contact: misamirzenco@gmail.com

Age: 56

Status: deceased - usmrcen rebely


Jackson je vysoký chlap s dobře vytrénovanou postavou už od doby, co se stal mírotvorcem. Neustále se udržuje kondici a trénuje denně. Jinak by bylo trapné, kdyby ho přepral nějaký delikvent, kterého by ani nemohl dotáhnout na pranýř, kde by ho ztrestal. Má sice vždy po ruce střelnou zbraň, kdyby se setkal s někým problémovým, ale vždycky volí pěsti, než pistoli. Co se týče jeho vzhledu, tak je Jackson celkem pohledný a on sám je se svojí image spokojený. Vlasy má krátké z několika dobrých důvodů, protože dlouhé vlasy by mu pod helmou hodně překážely. Oči mají stejnou barvu jako jeho vlasy. Rád si nechává narůst krátké strniště, ale při společenských akcích ho takhle neuvidíte. Celý oholený bývá hlavně z toho důvodu, aby se jevil ženám mladší a taky je to pro něj příjemný pocit. S oblečením není vůbec složitý, vezme si na sebe cokoliv, ven vyjde klidně v teplákové soupravě, protože je to pohodlné a tak je to ideální. Pokud by bylo oblečení otrhané, špinavé, hodně nevkusné nebo barevné až příliš dámské, tak si to už na sebe nevezme. Chce vypadat jako slušný chlap, ale smokingy a obleky jsou pro něj až moc, nicméně se v tom na významných akcích klidně ukáže, aby se hezky prezentoval jako hlavní Tvůrce. Jeho povaha je o něco složitější. Jako mírotvorce je velmi přísný a někdy může lidem nahánět hrůzu, i jako Tvůrce si potřebuje udržet respekt, ale jinak je to muž, který se na tyto práce vůbec nehodí. Jenže kdyby se někomu takhle z pracovníku u Hunger Games jevil, tak by to nedopadlo dvakrát nejlíp. Je milý, rád pomůže a je někdy i stydlivý vůči ženám, ale práce ho naučila být chladným a přísným vůdcem, takže když se opravdu hodně naštve, tak to nechtějte zažít. Lepší je ho neštvat vůbec.


Pochází z Druhého kraje, kde se všichni mírotvorci většinou rekrutují a on není výjimkou. Již od útlého věku si byl vědom svého snu a chtěl se stát mírotvorcem, protože vzhlížel k otci, který jím byl. Jelikož byli rodiče celkem významní, nebylo problém se dostat na vysokou pozici tak rychle. Hodně lidí mají tendence říkat, že si to vůbec nezasloužil, ale to není pravda. Jackson do toho dal dost úsilí a dopracoval se k tomu sám. To, že měl výhodu ve jméně, mu dopomohlo jen k tomu, že ho od davu rozeznali. Nakonec to ve svém kraji dotáhl až na hlavního mírotvorce, a krátce poté se dostal do Kapitolu. Město se mu zalíbilo, a tak se rozhodl zůstat. Seznámil se s různými lidmi až pak jednou narazil na jednu velmi vlivnou ženu Devlin. Nejprve si s ní vůbec nerozuměl, protože z ní pociťoval falešnost, a tak se tvářil, že je všechno v pořádku a přetvařoval se jak jen mohl. Postupem času si na to chování ve společnosti zvykl a začal se měnit. Ne moc, ale staří dobří přátelé by tu změnu viděli. Odhodil všechny kontakty z minulosti a chytl se příležitosti se stát Tvůrcem. Byl to boj mezi ním a Devlin, a proto se zase jejich vztah mezi nimi zhoršil. Nakonec oba došli k závěru, že by mohli spolupracovat. Nebyl z toho spokojený, protože se v ničem neshodli a neustále se hádali, ale nakonec se to uklidnilo, když většinu práce přenechal jí. Jako mírotvorce měl už i tak dost práce, a proto mu to vyhovovalo. Ke všemu si nikdy nemůže stěžovat, že dostává stejný podíl jako ona a nemusí vůbec skoro nic dělat, jenom na její nápady přikyvuje a občas do toho mluví.


× Devlin Antoinne - Seznámil se s ní na jednom gala večírku u prezidentky Virtue. Byl tam pracovně jako mírotvorce, aby tu událost hlídal a nedostal se dovnitř někdo nevítaný. Byla to ona, kdo k němu přistoupila a začala ho bezdůvodně urážet. Vůbec se mu nelíbila a nenechal si to líbit, taky se v ten večer pohádali. Později zjistil, že to byl jen vtip, ale i tak se mu to nezdálo vtipný. Myslel si o ní, že je to docela zákeřná žena, se kterou by nechtěl mít nic společného, ale pak se stalo nečekané. Zašli si na kávu, kde se víc poznali a on se s ní zasnoubil. To ale dlouho nevydrželo, a teď je to jeho kolegyně a ještě bláznivá ex-snoubenka, ale co se dá dělat. Vztah mezi sebou mají profesionální a nejdou si nějak po krku.

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp