Friday, January 03, 2014

Jerred Angel Stone

[ džered enžl stóun ]

 

Player: Claire

FC: Diego Barrueco

Occupation: Stylist → District 6 | MoC

Contact: clarakadlecova@seznam.cz

Age: 27

Status: deceased - sežrán šelmou


Stylistou je od poměrně mladého věku a děsně ho to bralo i v dětství, ale na sobě se vyřádil jenom tetováním na ruce a ani nenosí make-up, ne proto, že by nechtěl, ale protože mu nesluší, ale rád používá nanášecí bronz, aby vypadal pořád opálen, na opálení totálně ujíždí! Rád chodí posilovat, jen pro svůj dobrý pocit, aby se necítil oproti profesionálům poněkud chabě nebo tlustě, stejně za většinou jeho svalů mohou steroidy a ne hodiny dřiny v posilovně. Hry naprosto zbožňuje, hlavně, když se tam dějí obzvlášť krvavé scény nebo dojemné, při kterých se splátci loučí... Rád nosí černou barvu, připadá si v ní drsnější a načančané módě se trochu brání ve svém stylingu. Ale když dělá kostýmy má strašnou slabinu pro anděli, rád ke kostýmu přidává křídla nebo peří, rád svým svěřencům dokresluje tetování po těle které barvitě nazývá " andělské runy".


Jak už se řeklo od malička chtěl být návrhářem a jeho rodiče mu k tomu poskytli v podkroví jejich bytu malou dílnu vyšňořenou jako pro malou princezničku, moc se mu to nelíbilo, ale časem si zvykl na načinčané pomůcky, takže tady začal vyrábět své první kostýmy a první věc, co se mu povedla byla samozřejmě andělská křídla, do kterých dokonce zabudoval menší mašinku, takže se dokonce hýbala. Jelikož byl malý a hloupý, zkusil jestli se s nimi dá doopravdy létat a taky že nedalo. Skokem z okna si způsobil několik komplikovaných zlomenin a rodiče ho za to proklínali. S rodiči se už moc nestýká, raději pracuje a dělá si návrhy na nové kostýmy, je strašně rád že je dělá pro 6. kraj, protože transport mu připadá jako zajímavý námět na tvorbu kostýmů. Anděli vážně zbožňuje, a proto si ke jménu přidal prostřední "Angel". Někdy v budoucnu by si rád nechal přidělat andělská křídla na trvalo, aby z něj byl skutečný anděl, sice by se nehýbala a spíš by ho otravovala, ale byl by na ně pyšný jako by to byly jeho děti.
other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92