Thursday, December 26, 2013

Logan Dust

[ lougn dast ]

 

    

Player: Caesar

FC: Jensen Ackles


Victory year: 112th Annual Hunger GamesAge: 23 deceased - zlomený vaz: Desirée Mason


Mentor: Cloveray Mason[ before the Hunger Games ] Logan je profík. Vyniká hlavně v umění zbraní. Nedělá mu problém střelná zbraň, ale upřednostňuje zbraně na blízkou vzdálenost. Nejlépe to však umí s oštěpy, harpunami a trojzubci. Takže v podstatě se zbraněmi na oba dva druhy boje. Plave obstojně. Umí dokonce i rozdělat oheň nebo postavit přístřeší. Také hodně vyniká mozkem. Nedělá mu problém najít si přátele. Je to liška mazaná. Umí hodně dobře používat mozek. Ve škole je nejlepší. V podstatě by mu nedělalo problém někoho oklamat a zabít. Další jeho výhodou je, že umí výborně běhat a díky potápění má docela slušné plíce, takže může běhat i na delší vzdálenosti. Dokáže být i potichu, když se mu chce. A pro zajímavost by mu nedělal problém ani pěstní souboj, ve kterém by docela slušně obstál. Samozřejmě umí velice dobře rybařit.

[ the days after ] Ve výcvikovém centru se naučil nové dovednosti a to vrhání nožů, které se rozhodl teď pravidelně trénovat. Zlepšil se v umění s trojzubcem. Posílil i svoji odvahu, dřív se bál otce, ale teď by ho dokázal nakopat do pr… vy víte kam. Taky se rozhodl, že nebude jen tak podceňovat ostatní kraje, jelikož i jiné kraje dokážou překvapit. Trochu se i otevřel a dokáže lidem snadněji říkat pravdu. Zlepšil se i v používání mozku a zjistil, že nemá důvěřovat každému, a když mu někdo stojí za zády, má chuť ho zabít.


[ before the Hunger Games ] V čem asi tak nevyniká je to, že neumí rozpoznávat rostliny. Prostě by si do tý svojí huby vzal to, co najde. Neumí lézt po stromech, což ze sledování her je někdy veliká chyba. Ale jak je vypracovaný, je prostě moc těžký. Další jeho problém je, že když se nekontroluje, dokáže být velice naivní. Dělá mu problém být bez vody. Ale to snad každému, ne? Docela dost se bojí svého otce, což se nezdá jako slabina, ale tvůrci her by toho samozřejmě mohli využít.

[ the days after ] Co se slabin týče, tak je to v podstatě to samé, co se týče fyzické stránky. Po psychické stránce je ale trochu na dně. Kvůli Abrahamově smrti se dal trochu na stranu alkoholu. Ne, že by pořád pil, ale často pije a někdy to holt přežene až do němoty. V noci vůbec nespí, jelikož má noční můry o aréně. Lidem se sice otevřel a říká pravdu, ale někdy to až moc přežene. Víc se hrne do rvaček a většinou je začíná.


[ before the Hunger Games ] Narodil se původně ve 4. kraji. Jeho matka však dostala lepší práci ve 2. kraji, takže tam se odstěhovali. Ve 4. kraji žil pouze 9 let, ale naučil se tam toho za tu dobu dost. Rybařit, plavat, potápět se a podobné věci. Vždy to byl trochu machýrek. Když se odstěhovali do druhého kraje, samozřejmě dostali hned vilu. V bazénu a na běžecké dráze ve škole trávil veškerý čas. Vždy se připravoval na hry. A když dospěl toho věku, odešel do výcvikového centra. Teď jen čeká až se bude moci přihlásit do her.

[ the days after ] Po tom, co vyhrál Hladové Hry, se rozhodl, že s životem nějak líp naloží. Bohužel se mu to moc nepodařilo a začal trochu chlastat, jedinou oporou pro něj byl Jason, vítěz ze čtyřky, který mu dost psychicky pomáhal v krušných časech. Nesmí zapomenout ani na Desirée, které se rozhodl stále otravovat život. Na Abrahama stále vzpomíná jako na nejlepšího přítele a sirky co mu vrátil, si doma vystavil. Jediné, co tak potom dělá pořádně, je mentorování, po tom co vyhrál, se rozhodl udělat parádní armádu vítězů. Rád cestuje do Kapitolu, kde si užívá, ale to snad jen občasně. Taky i přesto, že by byl pyšný, kdyby jeho potomci šli do arény, radši se potom, co vše viděl, rozhodl, že nikdy žádné děti mít nebude. Když se s matkou a sestrami stěhovali do nového domu, udělal první krok a vykopl svého otce z domu vítězů a teď ho někdy potkává jako bezdomovce, co se zaprodal drogám.

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp