Monday, September 30, 2013

Tera Nerley

[ terah nehlý ]

 

Player: Fannie

FC: -

Occupation: Stylist → District 7

Contact: fannie@post.cz

Age: 44

Status: deceased - nepovedená modifikace těla


Tera je typickou obyvatelkou Kapitolu. Móda a Hladové hry ji nejsou cizí. Spíše jsou součástí jí samotné. S často zvednutou bradou a nakrčeným nosem vzhlíží poněkud arogantně. Zčásti taková ve skutečnosti je, ale někdy se v dobré náladě chová vlídněji. Chybí ji skromnost, takže může často lézt ostatním na nervy jen tím, jak se rozplývá nad svou maličkostí jak je úžasná a jak ji to sluší. No, kdo by ji radši neuhodil? Vážně nerada snáší, když je někdo lepší než ona. A když se někdo takový najde, vrhá na něj vražedné pohledy a snaží se jej otravovat. Snadno se rozčiluje, ale nikdy svůj vztek nedává najevo. Jen ho v sobě dusí a po delší době ji vztek tak trochu ovlivňuje, protože bývá téměř nesnesitelnou. Co se týče jejího vzhledu, z dříve drobné blondýnky se změnila k nepoznání. Vlasy se obarvila na žvýkačkově růžovou. U kořínku se trochu vidět plavé prameny, ale stopy po původní barvě nejsou k vidění. I když se v Kapitolu objevují hodně plastických chirurgů, ani jednou nepodstoupila žádnou plastiku a ani ji nehodlá přistoupit. Aspoň prozatím. Svoji dříve celkem hezkou tvář skrývá pod tlustou vrstvou líčidel. Takže kdyby se aspoň jednou objevila bez líčidel vypadala by jako úplně jiný člověk. Tera rozhodně není pozadu i se stylem oblékání. Každý den se obléká do různých oděvů a snaží se tak vynikat v davu. Ráda se obléká do křiklavých barev, ale nikdy na sebe nevezme oblečení v tmavých barvách.


Tera se narodila v Kapitolu jako prvorozené a zároveň také jako poslední dítě svých rodičů. Jakožto u téměř každého jedináčka ji rodiče rozmazlovali a nebylo dne, kdy ji nevěnovali pozornost. Už od malička se zajímala o módu a vždycky se tajně malovala líčidly, které si půjčila od matky nebo se promenádovala v matčiných oděvech po bytě. Také jako každý sledovala Hladové hry, které si opravdu oblíbila. I když ji bylo tenkrát deset, tak se smála jako šílená, když se mezi s sebou splátci zabíjeli. Kdyby ona byla vybrána do Her, tak by ji nebylo dvakrát do smíchu. Tera po odchodu ze školy se rozhodla jít na dráhu stylistky a uvaděčky, ale bohužel na to neměla dostatečné zkušenosti. Chodila na kroužky a různé takové spolky, aby se rozvíjela kreslení a mluvu. Rodiče ji v tom podporovali, i když by byli raději kdyby to dotáhla na aspoň moderátorku. Chtěli, aby jejich dcera byla slavná a přinesla jejich rodině větší bohatství než doposud měli. Nakonec se všechny pokusy nezdařili, jelikož si Tera našla přítele. Kvůli němu se vzdala svého snu a pár měsíců u něho bydlela. Stejně jim to nijak dlouho nevydrželo, což mohlo trochu být její vinou. No, vlastně byla docela ráda, že to s ním ukončila. Docela ji trápilo, že se nemohla věnovat svým koníčkům a navíc její bývalý přítel vydělával hodně málo a budoucnost s ním nevypadala zrovna nejlépe. Po rozchodu a odstěhováním od něho se začala snažit vypilovat dosud amatérské schopnosti a zanedlouho zkusila zaplnit místo stylistů. A zbytek příběhu už nejspíš znáte.


 

 

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp