Wednesday, September 25, 2013

Admin Team

LARSYN (2012)

 Kontakt: email, letter, mail, no attribution icon creationoflars@gmail.com 
• Pozice: Hlavní a herní admin + Vypravěč, chyby na webu, design, registrace, pomoc hráčům, korektura, spolupráce, výtvor a kontrola arény, události a herní propozice.
• O mně: Jsem egoista, privet. Pravděpodobně si s každým dokážu sednout a nemám problém se pobavit o čemkoliv, alespoň se o to pokouším. Jenže ne vždy se to vydaří, ale tak to přeci bývá snad u všech. Častokrát mě dokáže naštvat člověk, kterému musím stále dokola vysvětlovat tu samou věc. Pokud patříte mezi nechápavé, nejspíše to budete mít se mnou na začátku celkem složité, ale když uvidím snahu, tak vám za to hlavu neutrhnu. Nevadí mi blbé dotazy, ale vše s mírou, nemám gigantickou antistresovou kapacitu. Když mám hlad, je ze mě Hulk, v té době mě radši neotravujte. Pokud mě zastihnete ve špatné náladě, radši se otočte, mám tendenci se hádat. Konfliktní jsem totiž velmi ráda, protože mě to prostě baví, ale jinak dokážu být i velice přívětivá. Jsem upřímná, zřejmě chtě nechtě urazím. Zdůrazňuji, že jsem nehorázně alergická na lži a výmysly – samozřejmě mluvím o reálném životě. Rozhodně mi nelezte do zadku, i když mě nejspíš může kompliment potěšit, tak za to nic nezískáte. Dříve nebo později mě to začne určitě štvát. Sprostá slova u mě nejsou neznámá, ale pochopitelně nejsou mým denním chlebem. Podplácet mě můžete jídlem (sushi či pho jsou mé nejoblíbenější), husky štěnětem nebo pozvánkou do kina. Opětovně za to asi nic nezískáte, pokud ne moji úžasnou společnost. Ráda Vás poznám a třeba se dočkáte pozvánky na "rendez-vous". Yup, zajisté jsou fellow Slytherins mými oblíbenci. Do mých zálib spadá herectví, fotografování, hudba, cestování - v podstatě takové ty basic bullshity. Více prozradím jen při vašem zájmu.

• Bývalý admin: Michelle - zakladatelka (2012-2016)

FION (2020)

• Kontakt: email, letter, mail, no attribution icon silviech@post.cz
• Pozice: Vypravěč, korektura a události.
• O mně: Čest! Důležitá informace na začátek, kterou bych si na vašem místě poznamenala – získat si mě můžete inteligencí, černým humorem, fajnovým stylem nebo rovnou vším dohromady. Můj defaultní výraz je ukázkový resting  bitch face, ale můžu vás ujistit, že moje obličejové svaly dokážou vyjádřit mnohem víc emocí než jenom vztek. Dokonce se se mnou dá i dobře pokecat. V současné době jsem vysokoškolačka a profi prokrastinátor s nemalými cíli – ráda bych začala Oscarem za scénář, dál se uvidí. Věnuji se hlavně psaní, tiskové grafice, hraní na tin whistle a hodně se zajímám o řeckou mytologii. Mám i zajímavější koníčky, ale nechci je prezentovat veřejně, protože bych nerada šla sedět. Jednoho krásného dne zamávám české kotlině a odstěhuji se do Irska, tím jsem si jistá. V RPG světě mě nejčastěji potkáte jako záporáka s komplikovanou osobností, který tahá za nitky v zákulisí. Ráda bych taková byla i v reálu, ale bohužel jsem na to moc dobře vychovaná. Až budu mít dobrou náladu, napráskám toho na sebe ještě víc.

QUINN (2017)

• Kontakt: email, letter, mail, no attribution icon hg.annquinn@gmail.com
• Pozice: Herní admin + Vypravěč, chyby na webu, registrace, pomoc hráčům, korektura, výtvor a kontrola arény.
• O mně: Zdravím! Snažím se ke každému chovat tak, jak se chová on ke mně, takže pokud mě respektujete, můžete stejný respekt očekávat i z mojí strany. Nejsem zrovna dvakrát společenská, dokonce bych řekla, že jsem introvertní. Se svou skupinkou lidí se dokážu bavit naprosto v pohodě a řekla bych, že lidé odsuď do té skupinky jistě patří. Jinak řečeno, nemám problém bavit se prakticky s kýmkoliv o čemkoliv, jenom neočekávejte, že konverzaci začnu já. Moje trpělivost záleží čistě na vašem přístupu a mé náladě. Mé nervy nejsou z oceli a jistě se stane, že na vás vyjedu, pokud už to nepůjde jinak. Raději konflikty řeším diskuzí, než nesmyslným pliváním argumentů a umím přiznat vlastní chybu, pokud jsem s ní obeznámena. Mezi moje zájmy patří především různé kreativní věci - hraji na několik nástrojů, zpívám a digitálně kreslím. Umění má v mém srdci rezervováno speciální místo, ačkoli kvůli studiu nemám příliš času se mu věnovat. Především hudba je pak mou velkou láskou, poslouchám naprosto vše, ale nejvíce se přikláním k alternativním žánrům. Jako většina lidí jsem taktéž velkým fanouškem filmů a seriálu. Psychologická témata mě většinou táhnou nejvíce, ale nepohrdnu ani velkými blockbustery v podobě filmů od Marvelu či DC. Jsem velkým advokátem černého čaje s mlékem a milovnicí kávy, která mě drží příčetnou. To je asi tak vše, co byste měli vědět. Samozřejmě vám ráda řeknu víc, ale to až při nějaké konverzaci. 

• Bývalí co-admini: Diddi (2017-2020), Maddie (2014-2018), Medisha (2013-2014), Pietro (2019-2021), Raven (2012-2014), Sabrae (2015-2016), Viky (2012)

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp