Wednesday, September 25, 2013

Admin Team

LARSYN (2012)

 Kontakt: email, letter, mail, no attribution icon creationoflars@gmail.com 
• Pozice: Hlavní a herní admin + Vypravěč, chyby na webu, design, registrace, pomoc hráčům, korektura, spolupráce, výtvor a kontrola arény, události a herní propozice.
• O mně: Jsem egoista, privet. Pravděpodobně si s každým dokážu sednout a nemám problém se pobavit o čemkoliv, alespoň se o to pokouším. Jenže ne vždy se to vydaří, ale tak to přeci bývá snad u všech. Častokrát mě dokáže naštvat člověk, kterému musím stále dokola vysvětlovat tu samou věc. Pokud patříte mezi nechápavé, nejspíše to budete mít se mnou na začátku celkem složité, ale když uvidím snahu, tak vám za to hlavu neutrhnu. Nevadí mi blbé dotazy, ale vše s mírou, nemám gigantickou antistresovou kapacitu. Když mám hlad, je ze mě Hulk, v té době mě radši neotravujte. Pokud mě zastihnete ve špatné náladě, radši se otočte, mám tendenci se hádat. Konfliktní jsem totiž velmi ráda, protože mě to prostě baví, ale jinak dokážu být i velice přívětivá. Jsem upřímná, zřejmě chtě nechtě urazím. Zdůrazňuji, že jsem nehorázně alergická na lži a výmysly - samozřejmě mluvím o reálném životě. Rozhodně mi nelezte do zadku, i když mě nejspíš může kompliment potěšit, tak za to nic nezískáte. Dříve nebo později mě to začne určitě štvát. Sprostá slova u mě nejsou neznámá, ale pochopitelně nejsou mým denním chlebem. Podplácet mě můžete jídlem (sushi či pho jsou mé nejoblíbenější), husky štěnětem nebo pozvánkou do kina. Opětovně za to asi nic nezískáte, pokud ne moji úžasnou společnost. Ráda Vás poznám a třeba se dočkáte pozvánky na "rendez-vous". Yup, zajisté jsou fellow Slytherins mými oblíbenci. Do mých zálib spadá herectví, fotografování, hudba, cestování - v podstatě takové ty basic bullshity. Více prozradím jen při vašem zájmu.

• Bývalý admin: Michelle - zakladatelka (2012-2016)

DIDDI (2017)

• Kontakt: email, letter, mail, no attribution icon hp.diddinka.hg@gmail.com
• Pozice: Registrace, pomoc hráčům, rozesílání e-mailů a kontrola arény.
• O mně: - Ta pomlčka mě vystihuje dobře...

PIETRO (2019)

• Kontakt: email, letter, mail, no attribution icon Butschek.Petr@seznam.cz
• Pozice: Vypravěč, korektura a události.
• O mně: Ti, jež hodláte číst následné sebestředné řádky, buďte zdrávi! Nejsem z těch, kdo by začínal jakékoli povídání, ale výjimky se už staly. Přijde na to, o jaké téma jde. Na některá nemám co vůbec říct, na některá je moje zásoba slov nevyčerpatelná. Co je třeba říct je fakt, že občas mi není rozumět, co mám vlastně na mysli a někdy nezvolím to správné slovo. Nějakou vyloženě spisovnou mluvu bych raději ode mě neočekával, ostatně, jsem vesnický balík. Z toho je také odvozen můj dosavadní život. Společenské a kulturní akce cíleně nevyhledávám a nějak mně to nechybí. Když jdu, většinou pracovně nebo z donucení. Poslední dobou ale mám zájem na některé vyrazit, ale vždy je to nějak překaženo. Nejsem z těch, kdo by někomu dával rozkazy nebo jinak velel, naopak, snažím se vždy plnit zadaný úkol a když bude třeba, není pro změnu potíž s kdečím poradit a nebo pomoci. Stejně jako v reálném životě. Povětšinou jsem dobře naložený člověk, s poněkud telecím smyslem pro humor, mám však dny, kdy nálada chybí a všechno stojí za houby. Již 18 let jsou s mým životem spjaty automobilové závody, převážně formule 1. Mé znalosti v tomto odvětví jsou nepřeberné. Nejen formuli 1 sleduji jako divák, v podstatě nepohrdnu ani jakýmikoli okruhovými závody čtyřkolových vozidel, za všechny jmenuji americkou vytrvalostní sérii závodů IMSA. Kromě toho sem tam kouknu na nějaký seriál nebo film, často vyhrává z počítače hudba. V každém odvětví, nejen v tom závodním, mám své oblíbené skupiny, herce, seriály. Nejsem kávovej, ale částečně čajovej. Kávu do mě dostanete jen ledovou. Dost jdu i po mléku, hlavně pokud je v něm tuna Granka nebo už je čokoládové koupené. V jídle neznám limity, kromě hub sním snad vše a ničím mě neurazíte. Jeden z majitelů psího mazlíčka. Sběratel rozličných věcí.

QUINN (2017)

• Kontakt: email, letter, mail, no attribution icon hg.annquinn@gmail.com
• Pozice: Herní admin + Vypravěč, registrace, pomoc hráčům, rozesílání e-mailů a kontrola arény.
• O mně: Čau! Asi je dobré o mně vědět, že většinou nezačínám konverzace, takže pokud si chcete povídat, musíte mi napsat první vy. Jestliže tento krok učiníte, nemám problém s vámi mluvit naprosto o čemkoliv. Co neznám, o tom se ráda něco dovím, tedy mi žádné téma není úplně proti srsti. Snažím se vyvarovat nadávek a dalších hrubých výrazů, ale většinou mi to moc nejde. Mluvím tak, jak umím a jestli to čas od času obsahuje vulgarismy, tak ať. Celkově mluvím, teď cituji mou bývalou češtinářku, “příšernou, nehezkou češtinou”, pokud jste tedy zvyklí na spisovnou mluvu, asi vás moc nepotěším. Mými největšími koníčky jsou hudba a malování. Ani jedno z toho, mimochodem, neumím dělat pořádně, ale to už je vedlejší. Jsem příšerně líný, asociální člověk, kterého děsí velké davy a radši by skočil z okna, než aby něco říkal před větší skupinou lidí. Celkem sranda, když mě pak osobnostní test označí za dobrodruha, no ne? Jsem pro každou špatnost, ale mám své hranice. Stejně tak mám obrovskou trpělivost, klidně vám budu opakovat všechno dvacetkrát dokola, ale pokud u toho na mě začnete být protivní, pravděpodobně i mně rupnou nervy. Jsem paličák, když mám názor, za žádnou cenu mi ho nevymluvíte. Na oplátku se já nebudu snažit vymluvit vám ten váš. Odmala zbožňuji komiksy, DC i Marvel. Jelikož teď nemám čas nic moc číst, zajímám se momentálně spíše o jejich filmové adaptace. Mým palivem je kafe a den bez něj si popravdě nedokážu představit, (jo, je to závislost). Ve svém telefonu mám nekonečnou zásobu memes a sama jsem takový living meme, abych pravdu řekla. 

• Bývalí co-admini: Maddie (2014-2018), Medisha (2013-2014), Raven (2012-2014), Sabrae (2015-2016), Viky (2012)

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92