Wednesday, September 25, 2013

Admin Team

LARSYN (2012)

 Kontakt: email, letter, mail, no attribution icon w.poppy@hotmail.com
• Pozice: Hlavní a herní admin + Vypravěč, chyby na webu, design, registrace, pomoc hráčům, korektura, guestbook, spolupráce, výtvor a kontrola arény, události a herní propozice.
• O mně: Jsem egoista, privet. Pravděpodobně si s každým dokážu sednout, alespoň se o to pokouším. Jenže ne vždy se to vydaří, ale tak to bývá snad všude. Častokrát mě dokáže naštvat člověk, kterému musím stále dokola vysvětlovat tu samou věc. Pokud patříte mezi nechápavé, nejspíše to budete mít u mě na začátku celkem těžké, ale když uvidím snahu, tak vám za to hlavu neutrhnu. Nevadí mi blbé dotazy, vše ale s mírou, nemám gigantickou antistresovou kapacitu. Když mám hlad, je ze mě Hulk, v té době mě radši neotravujte. Pokud mě zastihnete ve špatné náladě, radši se otočte, mám tendenci se hádat. Konfliktní jsem totiž velmi ráda, protože mě to prostě baví, ale jinak dokážu být i velice přívětivá. Jsem upřímná, zřejmě chtě nechtě urazím. Zdůrazňuji, že jsem nehorázně alergická na lži a výmysly - samozřejmě mluvím o reálném životě. Rozhodně mi nelezte do zadku, i když mě nejspíš může kompliment potěšit. Dřív nebo později mě to začne srát. Sorry, sprostá slova u mě nejsou neznámá, ale pochopitelně nejsou mým denním chlebem. Podplácet mě můžete jídlem (sushi či pho jsou mé nejoblíbenější), husky štěnětem nebo pozvánkou do kina. Opětovně za to asi nic nezískáte, pokud ne moji úžasnou společnost. Ráda Vás poznám a třeba se dočkáte pozvánky na "rendez-vous". Yup, zajisté jsou fellow Slytherins mými oblíbenci. Do mých zálib spadá herectví, fotografování, hudba, cestování - v podstatě takové ty basic bullshity. Více prozradím jen při vašem zájmu.

• Bývalý admin: Michelle - zakladatelka (2012-2016)

DIDDI (2017)

• Kontakt: email, letter, mail, no attribution icon hp.diddinka.hg@gmail.com
• Pozice: Herní admin + Vypravěč, registrace, guestbook, spolupráce, kontrola arény, a události.
• O mně: - Ta pomlčka mě vystihuje dobře...

MADDIE (2014)

• Kontakt: email, letter, mail, no attribution icon maddiepond@email.cz
• Pozice: Registrace, pomoc hráčům, korektura a kontrola arény.
• O mně: Moje máma říká, že jsem docela fajn.

QUINN (2017)

• Kontakt: email, letter, mail, no attribution icon hg.annquinn@gmail.com
• Pozice: Vypravěč, registrace, pomoc hráčům, guestbook, rozesílání e-mailů a kontrola arény.
• O mně: Čau! Nejsem moc společenský člověk, proto mi občas dělá problém s novými lidmi navázat kontakt. Hned z kraje tedy prosím o trpělivost a toleranci. K lidem se většinou chovám tak, jak se oni chovají ke mně. Pokud nebudete protivní a hubatí, nebudu taková ani já. Trpělivosti mám na rozdávání, ale rozhodně nemám nervy z oceli. Jak se říká, všeho moc škodí. Nemám problém si s vámi povídat o čemkoliv, jenom to musíte být vy, kdo zahájí konverzaci. Jsem hodně tvrdohlavá a za svými názory si pevně stojím. Miluji téměř všechny žánry hudby, především tedy alternative, rock, pop a všechno mezi tím, můj playlist je hotový mišmaš. Odmala zbožňuji komiksy, DC i Marvel. Dokážu být dost sprostá, jsem tak zvyklá mluvit, snažím se to ale krotit. Bez kafe jsem naprosto mrtvá a mrzutá - před ranní kávou se mnou tedy radši nemluvte. Ve volném čase kreslím, hraji na klavír a když mi náhodou jde internet, tak hraji Overwatch, i když mi to vůbec nejde. Pokud mi pošlete fotky vašich psů, budete u mě zajisté mít nějaké osobní plusové body. 

• Bývalí co-admini: Medisha (2013-2014), Raven (2012-2014), Sabrae (2015-2016), Viky (2012)

other worlds

https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92