137th Annual HG → 4. den | SEZNAM

Wednesday, September 25, 2013

Admin Team

LARSYN (2012)

 Kontakt: email, letter, mail, no attribution icon creationoflars@gmail.com 
• Pozice: Hlavní a herní admin + Vypravěč, chyby na webu, design, registrace, pomoc hráčům, korektura, spolupráce, výtvor a kontrola arény, události a herní propozice.
• O mně: Jsem egoista, privet. Pravděpodobně si s každým dokážu sednout, alespoň se o to pokouším. Jenže ne vždy se to vydaří, ale tak to bývá snad všude. Častokrát mě dokáže naštvat člověk, kterému musím stále dokola vysvětlovat tu samou věc. Pokud patříte mezi nechápavé, nejspíše to budete mít u mě na začátku celkem těžké, ale když uvidím snahu, tak vám za to hlavu neutrhnu. Nevadí mi blbé dotazy, vše ale s mírou, nemám gigantickou antistresovou kapacitu. Když mám hlad, je ze mě Hulk, v té době mě radši neotravujte. Pokud mě zastihnete ve špatné náladě, radši se otočte, mám tendenci se hádat. Konfliktní jsem totiž velmi ráda, protože mě to prostě baví, ale jinak dokážu být i velice přívětivá. Jsem upřímná, zřejmě chtě nechtě urazím. Zdůrazňuji, že jsem nehorázně alergická na lži a výmysly - samozřejmě mluvím o reálném životě. Rozhodně mi nelezte do zadku, i když mě nejspíš může kompliment potěšit. Dřív nebo později mě to začne srát. Sorry, sprostá slova u mě nejsou neznámá, ale pochopitelně nejsou mým denním chlebem. Podplácet mě můžete jídlem (sushi či pho jsou mé nejoblíbenější), husky štěnětem nebo pozvánkou do kina. Opětovně za to asi nic nezískáte, pokud ne moji úžasnou společnost. Ráda Vás poznám a třeba se dočkáte pozvánky na "rendez-vous". Yup, zajisté jsou fellow Slytherins mými oblíbenci. Do mých zálib spadá herectví, fotografování, hudba, cestování - v podstatě takové ty basic bullshity. Více prozradím jen při vašem zájmu.

• Bývalý admin: Michelle - zakladatelka (2012-2016)

DIDDI (2017)

• Kontakt: email, letter, mail, no attribution icon hp.diddinka.hg@gmail.com
• Pozice: Vypravěč, registrace, spolupráce, kontrola arény a události.
• O mně: - Ta pomlčka mě vystihuje dobře...

QUINN (2017)

• Kontakt: email, letter, mail, no attribution icon hg.annquinn@gmail.com
• Pozice: Herní admin + Vypravěč, registrace, pomoc hráčům, rozesílání e-mailů a kontrola arény.
• O mně: Čau! Asi je dobré o mně vědět, že většinou nezačínám konverzace, takže pokud si chcete povídat, musíte mi napsat první vy. Jestliže tento krok učiníte, nemám problém s vámi mluvit naprosto o čemkoliv. Co neznám, o tom se ráda něco dovím, tedy mi žádné téma není úplně proti srsti. Snažím se vyvarovat nadávek a dalších hrubých výrazů, ale většinou mi to moc nejde. Mluvím tak, jak umím a jestli to čas od času obsahuje vulgarismy, tak ať. Celkově mluvím, teď cituji mou bývalou češtinářku, “příšernou, nehezkou češtinou”, pokud jste tedy zvyklí na spisovnou mluvu, asi vás moc nepotěším. Mými největšími koníčky jsou hudba a malování. Ani jedno z toho, mimochodem, neumím dělat pořádně, ale to už je vedlejší. Jsem příšerně líný, asociální člověk, kterého děsí velké davy a radši by skočil z okna, než aby něco říkal před větší skupinou lidí. Celkem sranda, když mě pak osobnostní test označí za dobrodruha, no ne? Jsem pro každou špatnost, ale mám své hranice. Stejně tak mám obrovskou trpělivost, klidně vám budu opakovat všechno dvacetkrát dokola, ale pokud u toho na mě začnete být protivní, pravděpodobně i mně rupnou nervy. Jsem paličák, když mám názor, za žádnou cenu mi ho nevymluvíte. Na oplátku se já nebudu snažit vymluvit vám ten váš. Odmala zbožňuji komiksy, DC i Marvel. Jelikož teď nemám čas nic moc číst, zajímám se momentálně spíše o jejich filmové adaptace. Mým palivem je kafe a den bez něj si popravdě nedokážu představit, (jo, je to závislost). Ve svém telefonu mám nekonečnou zásobu memes a sama jsem takový living meme, abych pravdu řekla. 

• Bývalí co-admini: Maddie (2014-2018), Medisha (2013-2014), Raven (2012-2014), Sabrae (2015-2016), Viky (2012)

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92