Tuesday, June 25, 2013

Devlin Antoinne

[ dévlin ontuoán ]

 

Player: Larsyn

FC: Adrianne Palicki

Occupation: Head Gamemaker

Contact: creationoflars@gmail.com

Age: 54

Status: deceased - příčina neznámá


Devlin, zákeřná ambiciózní svině, které se nelíbí nic na světě. Je to hrozný sobec a všichni jsou pro ni jen velké bezvýznamné nuly. Neudělá pro nikoho nic, pokud to pro ni nebude výhodné. Pokud je někdo vnímavý a inteligentní, určitě si všimne její falešnosti, ale jinak ji umí skrývat velice dobře. Nikdy netušíte, zda vás má opravdu ráda nebo to na vás jen hraje. Většina lidí jí to všechno zobe z dlaně, protože dokáže být dost přesvědčivá a manipulativní. S prezidentkou Virtuovou jsou velmi dobrými přítelkyněmi, jak jsou si v něčem opravdu podobné. Stejná chladnokrevnost a přísnost. Nemá moc v oblibě děti, takže je pro ni práce hlavní Tvůrkyně úplně jak stvořená. Je pyšná na svoji práci, ale ona vždycky věděla, že je v tom dobrá. Sama by do arény nikdy nevkročila, což ale neznamená, že je neschopná. Svým způsobem je Devlin dost nebezpečná, a kdyby se měla poprat s nepřítelem, udělá to sama bez jakékoliv pomoci. Mimo svoji práci se soustředí na svoji figuru, aby byla perfektně vytvarovaná a celkově si dává záležet na svém vzhledu. Neskrývá své schopnosti, tudíž se jí u většiny lidí dostává plného respektu. Je to sebevědomá žena, a už jen to vytváří u mnohých respekt. Není vhodné jí stát v cestě, protože by klidně namístě s radostí nějakého toho odpůrce sama zabila. Je rozhodná a neváhá dlouho, takže by nikdo neměl ani ten čas ji přesvědčit o milost. Na tohle ona není, dalo by se říct, že je v tomhle ještě nebezpečnější než prezidentka. Co se týče vzhledové stránky, není ani tak moc ulítlá jako jiné Kapitolanky. Vzhledově vypadá celkem normálně a nenosí moc pestré barvy. Má ráda jednobarevnou eleganci. Často ji uvidíte v černé, bílé nebo rudé barvě. Jinak kapitolskou módu vůbec nechápe, popravdě to dokonce nesnáší, ale drží to v tajnosti, aby se z toho jiné paničky s takovým vkusem nezbláznily. Šminky a malovátky jsou pro Devlin neznámým teritoriem, v dětství nepatřila mezi ty holky, co si hrály na princezny, takže ji zřídkakdy uvidíte namalovanou. Většinou na sebe nanese jen ten pudr a čas od času si vezme rtěnku a řasenku.


Narodila se do bohaté kapitolské rodiny, takže si žila ve velkém luxusu. Byla odjakživa finančně zabezpečená, měla tu nejprestižnější školu a vždy bylo postaráno o to, aby měla všechno nejlepší. Jak je vidno, udrželo se to až do dospělých let. Jakmile se Hladové hry vrátily opět na scénu, ihned se chytila příležitosti a vyšlapala se rovnou na hlavní pozici společně s Jacksonem. Zprvu to byl problém, protože o tu pozici oba nepřátelsky bojovali, ale nakonec našli způsob, který vyhovoval oběma, takže začali spolu spolupracovat. Naprosto zbožňuje Hry a ráda vymýšlí téma, s technologií jí to jde naprosto skvěle. Taky si vytvořila jen tak na zkoušku tygřici, kterou si později nechala a pojmenovala ji Sandea. Poslouchá ji na povel a klidně by si ráda někoho zakousla, pokud jí to Devlin přikáže. Je na ní vidět, že je to velký nadšenec do nebezpečných zvířátek, proto si také užívá celý proces vytváření mutů do arény. Nikdy nebylo vysvětleno, proč je Devlin taková mrcha. V dětství nepatřila mezi problémové děti a ani se nad nikým kvůli svému jmění nepovyšovala. Tu mrchu z ní udělala spíše ta sláva, kterou získala kvůli práci. Tajně v každé aréně fandí profesionálům a věrným krajům, jelikož je kvůli nim v aréně o zábavu postaráno. Bohužel jim nemůže pomáhat, ale i tak se neskrývá s tím, že byli vždycky její volbou pro vítězství. Mimo Hladové hry moc zajímavý život nemá. Jako každý jiný Kapitolan se fláká a užívá si luxusu. Mnohdy ji potkáte na různých akcích, nevynechává snad žádnou. Ráda se socializuje a neodmítne žádnou společnost, možná jen kdyby se ji někdo snažil balit. Nemůže vystát lidi, co se jí snaží lézt do zadku, ale i tak si ráda poslechne některé komplimenty, protože to jí ještě víc zvýší ego.


× Jackson Matter - Už si ani nepamatuje, kdy ho poprvé spatřila, nejspíš pro ni byl bezvýznamný. Bylo jí sice povězeno, kde se potkali, ale z toho večera si nic nepamatuje, jelikož měla trochu připito. Později mezi nimi byla rivalita kvůli pracovní pozici, ale co ho začala více poznávat, tak si přeci jenom spolu v něčem sedli. Nejdříve ho měla za velkého hňupa kvůli tomu, že se jí zdál jako nehorázná citlivka, ale nakonec si na něj zvykla. Dokonce mu jeden čas projevovala romantické city a zasnoubila se s ním, ale pak z toho sešlo, jelikož mají úplně odlišné názory a pravděpodobně by ho do konce života jako partnera nevystála. Bere ho tedy spíše jako kolegu, to je totiž jediná věc, kterou spolu mají společnou.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92