Saturday, June 15, 2013

Amika va Ronzskovn

[ amika va ronškovn ]

 

Player: Kei

FC: -

Occupation: Stylist → District 9

Contact: katerina.donicova@gmail.com

Age: 48

Status: deceased - nepovedená modifikace těla


Na první pohled se jeví jako obvyklá panička z Kapitolu. A když vás o tom nepřesvědčí svou ráznou chůzí, tak svým arogantním chováním určitě ano. Ale ve skrytu duše v ní není ani špetka arogance nebo namyšlenosti. Udělá pro vás cokoli, ale vždy si to musí udělat po svém. Někdy, obzvlášť před přehlídkou nebo rozhovory, doslova zblázní. Když jí něco nevychází podle jejích plánů vybuchne vztekem a hned se začne se všemi hádat. V několika případech dokáže být i trochu hysterická a propuká v ni poraženecká nálada, vždy když něco nesedí tak jak by mělo. Časem si, ale našla svoji mantru, kterou si zabrblá na uklidnění. Občas ji ani to nepomůže a zažívá stejné nekontrolovatelné stavy jako na začátku její kariéry. Ke splátcům se snaží nikdy neudělat pouto. Nejprve to všechno brala jako práci, ale teď je to pro ní něco víc. Pochopila jaká čest je vytvářet kostýmy pro ty dva šťastlivce každý rok. Díky tomuto uvědomění je na každý svůj kostým nesmírně hrdá, i když jsou některé z nich slabší, a nikdy nepohrdne nad pochvalami od ostatních (způsob jak si ji nejlépe spřátelit) a občas se i vychloubá, že právě ONA stvořila něco tak nádherného. Vzhledově je spíše přirovnávána k dítěti. Jak svou dětskou tvářičkou, za kterou stojí několika plastických a omlazovacích operací, ale i svým menším vzrůstem. To si ale kompenzuje několika centimetrovými podpatky, které by nikdy nedala z ruky. Dalo by se říct, že botami je přímo posedlá. Avšak byste ji nikdy nenašli v nějaké šílené kombinaci barev nebo s párem křiklavých bot. Její styl oblékání, ač na Kapitol nezvyklý je spíše jednobarevná elegance.


Narodila se v bohaté rodině, takže už jenom díky jejich postavení měla mnoho příležitostí jít za svým snem. Je jedináček, takže všechna láska rodičů patřila jenom a pouze ji. Což ji vždy vyhovovalo, protože ji rodiče rozmazlovali jak jen mohli. Nikdy si nemusela, ani teď v dospělosti, dělat starosti s penězi, protože jich měla celá život dostatek. Od malička kreslila všemožné návrhy šatů a kostýmů, ale nikdy nebyla moc zručná v rukodělných pracích, takže její sny zůstávaly jenom na papíře. Nebyla a není zrovna společenský typ a neměla moc přátel (ale to ji nikdy nevadilo) takže měla spoustu času na rozvíjení svých schopností. Vždy se radši věnovala módě než lidem okolo ní. Postupem času si kreativnost a i schopnost přenést svůj sen z papírů do skutečného tvaru osvojila naprosto k dokonalosti. Někdy i sama sebe překvapí jak neuvěřitelně je v tom dobrá. Odjakživa bylo jejím snem stát se stylistkou nějakého populárního kraje, který bude vyhrávat každý rok hry a ona bude moct jezdit na turnaje atd. Hned jak to bylo jenom možné pronikla do oboru stylizování čímž si splnila svůj sen, ale přiřadili ji k odlehlému kraji. Nejprve se vztekala a naváděla rodiče, aby svým vlivem něco zmohli a ona byla přeřazena k lepšímu kraji. Ale už po první sklizni pochopila, že nezáleží na čísle kraji, protože díky tomu dostala příležitost projevit její talent takovým způsobem jakým chtěla. Ale stále tajně doufám, že se jednou propracuje k bohatšímu kraji.
   
 
    
  

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp