Saturday, December 01, 2012

Mag Tennant

[ meg ténant ]

 

Player: Maddie

FC: Marion Cotillard

Occupation: Resident

Contact: maddiepond@email.cz

Age: 47

Status: deceased - rakovina


Dříve naprosto milá, poněkud ustrašená a každému pomáhající dívka se za tu dobu, co slouží ke cti svému jménu, naprosto změnila. Kapitol ji změnil. K lepšímu, samozřejmě. Mag je naprosto oddaná své práci, Hrám, svému kraji, svým splátcům a ještě ke všemu i svým vítězům. O všechno se stará s velkou láskou, vždy ji to naplní naprosto uklidňujícím pocitem, jelikož je uvaděčka a dělá pořádnou práci, nemůže si dovolit být hodná. Proto se z ní už velmi brzy po tom, co se dostala na seznam stylistů, stala naprosto bezcitná mrška, která jde přesně za svým cílem, nehledí na hordy toho, co všechno jí vzestup bude stát, tvrdě na sobě pracuje, aby byla dokonalá. Splátci, které vylosuje, ji nijak nezajímají, musí si zasloužit její pozornost, nejlépe tím, že vyhrají. Ano, vítězové jsou pro ni bohové, nejlépe její vítězové. Raduje se z úspěchů svého kraje a velmi těžce nese špatná období. Jelikož ten nejlepší kraj je ten její, všemi ostatními opovrhuje, ona vlastně opovrhuje úplně vším. Tváří se, jako by ji nic nezajímalo, taky nikdy nechápe, proč někteří lidé stále chodí právě za ní se svými problémy. Zase se od Kapitolu naučila milovat sama sebe a být tou nejlepší, co má vždycky pravdu, takže není tak těžké ji urazit. Chová se dost Kapitolsky, mohla by být i módní ikonou a všichni by ji znali ještě víc, i když teď už se snad nenajde nikdo, kdo by ji nepoznal, to by se musela urazit. Snaží se co nejlépe zapadnout do Kapitolské smetánky, je ráda za mír, který hlavní město přineslo a nebezpečně se stává na Kapitolu závislá.


Mag je rozená Kapitolanka, se všemi vadami, co na ní hlavní město zanechalo. Jako malá sice žila v tomhle nádherném městě, ale svými rodiči byla odtahována od všech věcí, které ostatní kapitolské děti dělaly. Ani se nesměla dívat na Hry. Dětství pro ni tedy nebylo nic moc, nerada na něj vzpomíná, nemá vlastně moc ráda děti, proto je taky moc ráda, když je může sledovat, jak se vraždí, a ještě ke všemu jim může alespoň trošku pomoct ke slávě. Když její rodiče dělali dál neplechu proti všemu, někdo se je rozhodl zabít, což však Mag tak moc nevadilo. Ovšem na jejich jediné dceři se jejich potupa poznamenala. Byla na dně v nenáviděném světě, když se poprvé začala zajímat o Hry. Okamžitě ji dojaly osudy splátců a všech těch v aréně a plně s nimi soucítila. Chtěla něco dělat, ale neměla nic, tudíž se rozhodla obětovat svůj svobodný život těm ostatním a pomáhat splátcům v aréně, když jim bude připravovat příjemný pobyt v Kapitole. Nic sice neznamenala, musela pro svou práci doslova prosit na kolenou, ale dostalo se jí toho potěšení, že byla přijata. Od toho okamžiku se jí život převrátil naruby, začala být známá, byla dobrá ve všem, na co sáhla, všichni ji milovali, což vlastně přetrvává až do dnes. Jenom ta láska ke splátcům se někam vytratila. Miluje Čtyřku nadevše, ale všechny své city schovává, Hry jsou pro ni miláčkem, ne posláním.
   

   

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp