Friday, December 07, 2012

97th Annual HG - Rozhovory


Dámy a pánove! Přívítejte Aarona Szerettet! *publikum začne tleskat*
Zdravím Aarone. Pověz nám, co bys dělal, kdyby jsi vyhrál? Nějaké zvláštní přání?
Myslím, že v první fázi bych jedl, abych dohnal všechno, o co jsem v Aréně přišel. a pak? nevím, nemám úplně přesnou představu, nemám dojem, že bych měl kdovíjaký talent na cokoli, který bych po hrách mohl rozvíjet. ale tak snad na něco přijdu. ale jedno vám řeknu, rozhodně se těším, až se budu moct odstěhovat do vlastního domu. nicméně nevím, co budu dělat. mým primárním cílem je vyhrát. pak se uvidí.

Jak se ti líbil ceremoniál? A co se ti tu nejvíce líbí?
Upřímně... zdálo se mi to dost děsivé. *smích* všechen ten lesk a povyk kolem. chvíli jsem se vážně bál. ale pak jsem si to užil. je jednoduché se uvolnit, když jste obklopeni davem lidí, kteří vás zbožňují. *úsměv* nejvíce se mi líbí... ale to nechcete vědět. ale tady v Kapitolu je docela fajn jídlo, i když teda barvy, které používáte na stěny, jsou minimálně zvláštní. ale je to tu docela fajn.

Myslíš, že máš šanci na výhru?
Samozřejmě. každý má šanci na výhru. ale já si věřím, mám docela slušné skóre ze soukromého hodnocení a nevidím důvod, proč se vzdávat. Věřím si a doufám, že to rychle skončí. rád bych se sem rychle vrátil. *usměje se*

To je dobře, že si věříš a určitě to zvládneš a brzy se vrátíš do svého kraje.
*Aaron Szerettet odchází*
A další tu máme Leanne Faistos! *publikum tleská* Tak Leanne, povíš nám něco o tvé strategii? Máš už spojence?
O své strategii vám nepovím nic, prtoože vlastně ani žádný nemám. Spojence jsem si už našla, ale s 1. krajem jsem se chtěla domluvit, jenže jsem je nemohla najít. *podívá se do kamery*

Znala jsi někoho z dřívějška?
Asi jednou jsem viděla Austina a znala jsem bratra Clove. *smutně koukne* Jinak ostatní tu neznám a jsem za to ráda. Měla bych to v aréně tězší.

Jak se ti líbila cesta vlakem?
Cesta vlakem se mi líbila. Jenže to bylo moc dlouhé a někdy jsem se nudila. Jídlo ve vlaku bylo opravdu skvělé a i postel byla pohodlná, tak bych řekla, že jsem si cestu docela užila.

Děkuji za dnešní přítomnost. A přejem hodně štěstí.
*Leanne Faistos odchází*
Teď přívítejte Austina Trowta! *publikum tleská* Znáš už nějaké splátce ze dřívějška?
Ano, Hry jsem pozoroval docela podrobně. Docela mě překvapilo, když jsem se dostal já sám do hladových her. Už jako malé dítě jsem si oblíbil Clove Mason, takže pro mě docela dost znamená. Doufám, že ji nezklamu.
Připomíná mi to věc, kterou řekla. "Nechci vidět lidi ze svého kraje znovu umírat."... Proto ji tu přede všemi chci slíbit jednu věc. Slibuji, že mě v televizi umřít neuvidíš.

Co říkáš na svoje hodnocení ze soukromého vystoupení?
Devět. Myslím, že to je dobré skóre. Navíc bych řekl, že tak moc nezáleží na tom, kolik bodů dostaneme na soukromém vystoupení, ale na tom, co předvedeme v aréně.

Máš už nějakou strategii nebo spojence?
Strategii už tak zhruba mám. Konec konců, už je den před začátkem her, takže by nebylo moc dobré nemít nějaký ten plán.
Spojenců už jsem si taky pár našel a myslím, že jsem vybíral docela dobře. Prozradit, kdo to je tu, ale nehodlám. Nechte se překvapit. *Usměje se.*

Děkujem za tvojí dnešní přítomnost a hodně štěstí!
*Austin Trowt odchází*
A jako další tu máme Dirka Lovecrafta! *publikum tleská* Co si myslíš o Hladových hrách?
Je to asi největší zábava jakou může Kapitol poskytnout, bez nich by byla v životě nuda. Nedokážu si představit, že bych celí život proseděl doma na gauči, nebo v továrně. Přiznám se že jsem párkrát uzavíral sázky kdo vyhraje, ale tohle je úplně jiné. Dívat se na ně a doopravdy je prožít, je velký rozdíl. Hry sice ještě nezačali, ale už teď jsem rád že jsem se mohl zúčastnit. Popravdě jsem zvědavý jaké bude vyjet na plošinu a poprvé vidět Arénu.. I když bych se asi dobrovolně nepřihlásil, jsem rád že mám tu čest reprezentovat svůj kraj.

Máš šanci k výhře?
Podle mého názoru velkou, i když podle sázek to vypadá, že si většina lidí myslí opak. Přiznávám se, že jsem zpackal soukromé vystoupení, ale v Aréně budu pracovat na plný výkon a dokážu, že mám na to vyhrát.

Máš už nějakou strategii nebo spojece? A jak vycházíš s ostatními splátci?
Strategii ještě vylepšuji, ale spojence už jsem sehnal. S ostatními splátci zatím vycházím, většina se mi zdá přátelská, ale mluvil jsem ani ne s polovinou. Doufám že mi umožní ukázat své síly u Rohu, bez nudných pokusů o útěk.

Tak dobře Dirku. Držíme ti palce.
*usměje a při odchodu mává na publikum*
A další tu máme Lexie Christensen!! *publikum tleská* Myslíš, že bys dokázala vyhrát?
Hmm, myslím, že každý může. Ale je tolik silnějších splátců. A taky já kdybych měla bojovat s klukem, tak je už po mě. Dokážu dobře ovládat s trojzubcem, ale nevím, jak jsou na tom ostatní. Snad to nějak výjde. *usměje se*

Jaký máš vztah s ostatními splátci?
Vlastně žádný. S nikým jsem se neseznámila ani dokonce s klukem z mého kraje. Nejsem moc společenská a taky si je nechci nijak oblíbit.

Čeká na tebe doma nějaký chlapec?
Ne to opravdu ne. *zasměje se* Já žádnýho nemám.

Děkujem ti a doufám, že se ještě setkáme.
*Lexie Christensen odchází*
Jako další z 5. kraje přívítejte Chigusu Sapphire! *publikum tleská* Přihlásila ses do her sama?
Nepřihlásila jsem se do nich sama. Nikdy mě ani nenapadlo, že bych se přihlásila. Ale už jsem tu, tak se s tím musím nějak poprat.

Jak vycházíš s jinými splátci?
Nevycházím s nimi nijak, jelikož jsem ještě neměla tu příležitost se s někým seznámit. Nijak po tom ale ani netoužím. Myslím, že tohle je soutěž jednotlivců a tyhle ''páry'' a ''kamarádi'' tu nemají co dělat.

Co by ti pomohl k výhře?
To vážně netuším. Asi budu muset spoléhat na štěstěnu.

Doufám, že zítra 1. den přežiješ. Držíme ti palce.
*Chigusa Sapphire odchází*
Přívítejte prosím Abigail Garciu! *publikum tleská* Jsi připravená jít do arény? A už máš nějakou strategii?
*zářivě se usměje* Jsem víc než připravená! Na tohle jsem celý život čekala! Sice bych si raději dýl užívala Capitolu, ale aréna snad bude podobný zážitek *další úsměv na publikum* A strategii nejspíš nemám..*zamyslí se* Jsem impulzivní člověk, nerada něco plánuju.. Což se také projevilo u soukromého vystoupení. *smutně se usměje* Podcenila jsem porotce.. *pokrčí rameny* Abych to ale shrnula, jediná strategie je hrát za sebe a vyhrát *zářivý úsměv*

Trénovala jsi na hry?
*zasměje se* Je asi rozdíl když tuto otázku položíte mně a někomu z druhého kraje.. Ano, trénovala jsem. Musím přiznat, že jsem moc často nechodial do školy a raději jsem se učila užitěčnějším věcem. *usměje se* Věřím, že se mi to rozhodně bude hodit víc, než znalost motoru vznášedel *ušklíbne se* Je velká škoda, že v každém kraji není výcvikové centrum. Pro hodně lidí jsou Hry šancí v životě a určitě by se na ní chtěli o nejlépe připravit *úsměv*

Co je tvůj největší sen?
*zamyslí se* Hezká otázka. Mám takový pocit, že mně se můj sen už splnil. Chtěla jsem odejít z kraje a žít lepší život, než ten, co mi byl připraven v šestce *usměje se* Jsem tady a jsem šťastná, že pokud zemřu, zemřu v aréně a ne jako stará a nemohoucí v šestce *zářivě se usměje na publikum*

Děkujem ti a doufám, že se ještě setkáme.
*Abigail Garcia odchází*
A dalšího tu máme Joshuu Lirange!! *publikum tleská* Víme, že tu byla minulý rok tvá sestra. Přihlásil ses do her sám a nebo to byla náhoda?
*smutně pokýve hlavou* Je to náhoda. Jako mladší sourozenec jsem Sévérine ve všem následoval..Zřejmě to má být takhle i ve Hrách. Obdivuji ji. Nikdo by neřekl do holky z šestého kraje, že se dostane do finále. *usměje se* jako její mladší bratr chci být ale ještě lepší!

Máš šanci hry vyhrát?
*překvapeně se podívá* To netuším. Myslím si, že každý má šanci na výhru. Záleží jen a pouze na shodě okolností a jak to vše využije ve svůj prospěch. *koukne do kamery* Záleží na tvůrcích, koho vlastně nechají přežít, jaké mu nechají soupeře a podmínky..

Kdybys vyhrál, na koho by ses těšil nejvíce?
*zaváhá* Těšil bych se na rodinu, to je takového klišé, co je tu často slýcháno, ale je to tak. A pak bych se těšil na nejlepší srnčí guláš od manželky mého bratra *zasměje se*

Tak dobře Joshi. Držíme ti palce.
*Joshua Lirange odchází*
Prosím přívítejte Willow Ax! *Rozhodně, jako by to snad měla natisíckrát nacvičené, vkráčí do místnosti, přejde trošku prkenně k sedačce a pomalu se usadí, tvářejíce vcelku příjemně v určitých mezích.* *publikum tleská* Měla si docela vysoké hodnocení na soukromém vystoupení, co na to říkáš ty?
*Chvíli si snad rozmýšlí odpověď, každopádně čučí na své ruce, na to si smete imaginární smítko z šatů a následně vzhlédne. * Ano, měla, což mě celkem překvapilo, jelikož jsem to opravdu nečekala. Ale tak snažila jsem se, a když jsem zjistila, že jsem na tom stejně jako Aaron z 1. Kraje, dokonce mě to i potěšilo. Jelikož… jak často se vám stane, že téměř nakopete zadek někomu takovému? Klukovi? A ještě k tomu z prvního kraje? Bezva pocit. *Přikývne již méně strnule a blýskne pokřiveným úsměvem. *

Dokázala bys někoho zabít?
*Nakrčí čelo, dá si pramen vlasů za ucho a odkašle si. * No… nelze to říct, když tu takhle sedím a jsem v pohodě, mám nacpané břicho k prasknutí, takže o tom můžu jen spekulovat. Ale když už jste to nakousla, já myslím, že… *zastaví se, poklepe si prstem o ret a našpulí jej. * možná se spíš nechte překvapit. Přece tu nebudu tlachat o tom, jak někomu rozpářu břicho nebo ne, že? *Pohodí hlavou s úsměvem a mrkne do publika, avšak jen na moment bez žádných vzdušných polibků ani jiných okatých a vtíravých gest. *

Jaká byla tvá reakce, když na sklizni vybrali zrovna tebe?
*Stiskne kolena k sobě a narovná se. * Má reakce? Ani nemusím zmiňovat překvapení, ale svým způsobem jsem něco čekala, přestože to nejde tak dobře popsat… Představte si, když jste ve škole a zrovna se zkouší z něčeho, co neumíte, čekáte, koho vyberou na ten ortel smrti, a modlíte se, abyste to nebyli vy. A když vás vyvolají, jste v loji. To je ten pocit. Přesně tak jsem se cítila. Na druhou stranu, jsem smířená, že bych se nemusela vrátit domů, je tam jen otec a ten… nemá co ztratit. Jen by mě nakrklo, kdyby nevyhrál můj nejlepší kámoš Mer, který se stal také splátcem. Takže… jestli ho nebudete podporovat a neusnadníte mu to, budu vás chodit strašit. *Pokrčí rameny s typicky pokřiveným úsměvem, kývne na Sky, zvedne se mírně kolísavě na nohy a odkráčí si to do pryč s krátkým mávnutím a úsměvem do publika. *
Přívítejte Mervalla Brilla ze 7. kraj. *publikum tleská* Máš už nějakou strategii?
*začne pomalým hlasem* Strategii? Pokud se dá za strategii pokládat to, že se pokusím se nenechat rozkrájet hned první den, ano mám strategii...*zazubí se* Ale teď vážně *menší pomlka* Pokusím se neplést profíkům do cesty a šetřit všemi zásobami.Doufám že mi to vyjde..*Pousměje se*

Dokázal bys někoho zabít?
*podívá se na moderátora* Zřejmě nebudu mít na výběr, pokud si ze mě někdo bude chtít udělat držkovou polévku, nemám jinou možnost, než si z něj udělat gulášovku...tu mám nejradši *pousměje se*

Co bys dělal, kdybys vyhrál?
Kdybych vyhrál? Ze všeho nejvíc, bych vás pozval na panáka, že jsem přežil, i když nemám moc šanci, jsou tu mnohem lepší a silnější splátci. *nahodí vážný výraz* Ale pokud bych vyhrál, tak bych asi stejně pomáhal v mém kraji kácet stromy * nasadí diplomatický pohled*

Hodně štěstí v aréně!
*Mervall Brill odchází*
Na pódium přívítejte slečnu Elle Lyon! *publikum tleská* Prozradíš nám, co jsi předváděla na soukromém vystoupení?
I když bych moc ráda *usmívá se* víte že nemůžu...*hodí na diváky smutný pohled* Jediné co vám k tomu řeknu je, že to nebylo nic zvláštního. Vlastně to prezentovalo to, co jsem tady měla tu možnost se naučit a za svůj výsledek jsem ráda. Navíc jsem mohla dopadnout ještě hůř.

Co bys dělala kdybys vyhrála?
Ze všeho nejdříve bych se vrhla ke svým bratrům *řekne pohotově*. Vážně nevím co bych dělala se vším tím bohatstvím tak abych z toho něco měla. Ale přesně vím, že bych peníze využila k tomu, aby už nemusela moje rodina nikdy brát oblázky. Tím bych trochu pomohla záchraně mých malých bratrů *usměje se do kamer jakoby na brášky a pak sklopí oči.*

Jak se ti líbil ceremoniál?
Popravdě moc. Nejdříve jsem myslela že spadnu, protože ty podpatky mi úplně kazily rovnováhu, nikdy jsem nic podobného neměla. Naštěstí jsem ale nad tím ani neměla moc času přemýšlet, protože ta atmosféra tam byla úžasná...*zasní se* všichni ty lidi...Moc bych jim chtěla poděkovat za ten nádherný zážitek *usmívá se po celou dobu*

Tak ti všichni přejeme hodně štěstí.
*Elle Lyon odchází*
A teď tu máme Jacka Greenstara! *publikum tleská* Co říkáš na své hodnocení?
Na své hodnocení? No, doufal jsme že dostanu více protože to co sjme předváděl bylo dost těžké. Ale aspoň něco. *usmál se.*

Jaký máš vztah s jinými splátci?
S jinými splátci? No znám se jen se jen se třema. První je Roger Hawkhinson z dvanáctky. Někdy mi leze na nervy a málem mi zlomil nos ale jinak je to dobrej kámoš. Vím že prát se je zakázané ale i přes to jsme si dali pár ran pěstí. Myslím že by jsme se roztrhali na kusy kdyby se na nás nevrhli Avoxové a pár Kapitolanů. No moc jim za to teď děkuji. S Rogerem jsem se pral kvůli tomu že... no prostě řekl že jsme se zamiloval do dívky z mého kraje, Elle Lyon. Jasně je hezká a mám ji rád ale nemiluju ji. To by bylo nebezpečné. Vím že ji budu nucen asi v aréně zabít a to je... *zavrtěl hlavou.*

Co bys dělal kdybys vyhrál hry?
Co byhc dělal? Asi ybhc seděl doma zalezlej v posteli, pil vodu s cukrem a brečel, kvůli smrti svých přátel. Možná ybch někd yzašel na hřbitov podívat se za Elle a Jamesem a donels jim tam svíčky a kytky. To je asi vše.

Tak doufám, že se ještě uvidíme.
*Jack Greenstar odchází*
Jako dalšího přívítejte Theresu McTallies! *publikum tleská*
*Před tím, než vejde na jeviště se celá klepe a je jí špatně. Pak vyvolají její jméno a ona nahodí úsměv a vykročí na podium*

Co si myslíš o ostatních splátcích?
*záhadně se usměje* Viděla jsem několik lidí ze kterých jde strach, ale není jich moc a myslím si, že letos se dočkáte jiného vítěze než z řad profíků. Profíci jsou nejvíc obávaní, ale letošní splátci z 1. a 2. kraje nestojí za nic. Nejde z nich strach a nemají ani to nejlepší hodnocení. Nedivila bych se, kdyby skončili hned na začátku.

Trénovala jsi někdy na hry?
Ne netrénovala, ale to nevadí. Mám dost jiných zkušeností a dovedností z mého kraje. Nebudu tak lehká kořist, jak si možná někteří myslí.

Co bys vzkázala těm, co se na tebe dívají?
Ať si nemyslí, že letos vyhraje někdo z profíků. Ráda bych jim ušetřila peníze a tak jim rovnou říkám ať si vsadí na 10. kraj, že o své peníze nepřijdou. Jsme dobrá investice.. *usměje se a odejde*
  • 10. KRAJ - LUKE NAYDE 6/10
A další je tu ještě Luke Nayde! *publikum tleská* Co si myslíš o ostatních splátcích?
*Usměje se* Co si o nich myslím? To je těžké říct. Někteří mi přijdou jako docela v pohodě, ale to je teď, v aréně to bude jiné. Ale to je teď těžké říct...

Máš šanci vyhrát? Dokázal bys v aréně někoho zabít?
Osobně si myslím, že možná malá šance tam bude, ale nechtěl bych to nějak jistě tvrdit. Aby se mi to nevymstilo. *Zasměje se* A jestli bych dokázal někoho zabít? No, kdyby to bylo nevyhnutelné, tak asi ano. *Pokrčí rameny*

Co bys dělal, kdyby jsi vyhrál?
*Pokrčí rameny* To nevím... Nejspíš bych se vrátil do kraje a pomáhal své rodině a tak... *Usměje se*

Držíme ti palce! A děkujem, že jsi tu dnes s námi byl.
*Luke Nayde odchází*
  • 11. KRAJ - ANCEL ROBILLARD 10/10
Přívítejte Ancela Robillarda!! *Nadšeně přiběhne na pódium* Ahóój lidičky! všechny vás zdravím! *zvolá na přivítanou* *publikum tleská* Jsi tady nejmladší, jsi připraven jít do arény?
*usměje se* Mládí je krásné. *řekne jakoby zasněně a zakření se* Víte, když jste takovej prcek jak já, nemáte žádnou zodpovědnost a můžete dělat co se vám zachce. *škodolibý úsměv* Navíc se dostanu všude, kam chci a ostatní maj prostě problém *zazubí se. Nad otázkou, jestli je připraven jít do arény jen ledabyle mávne rukou* Jestli jsem připraven jít do arény? Tak to je fakt legrační otázka. Jasně že JSEM! *vykřikne nadšeně* Nikdy jindy jsem nebyl více připraven. *ďábelsky si mne ruce, jak tam všechny protrollí*

Máš nějaké spojence?
Á! Spojenci! To je úžasná věc! Ani nevíte, kolik žádostí se mi už nabýdlo. Je vidět, že jsem celebrita *pyšně zvdne hlavu a usměje se* To víte *začne vypočítávat na prstech* První za mnou přišel nějaký kluk, že chce, abych jim donesl zbraně, že bych mohl dobře proklouznout. A podruhé přišel ten ze dvojky a ptal se, jestli nechci k nim do spojenectví, že bych se jim mohl hodit. Ale stále zvažuji možnosti. Nejspíš toho z dvojky, konec konců, je to výhodnější, ale přemýšlel jsem, že bych byl spíš sám, tak by mě alspoň nezdržovali. Ale já to nějak vymslím *ďábelsky se usměje* Jednou přijde dvanáctiletá celebrita do Hunger Games a už je z toho polívka *zasměje se*

V čem nejvíce vynikáš?
Tohle je taky dobrá otázka *tleskne rukama* Ale myslím, že odpověď všichni známe. Jsem prostě dokonalý a zvládám od každého hodně. /zamyslí se* Ale kdybych si měl vybrat jednu věc, tak to je... *chvilka napětí* Trollení! *vykřikne* Ano, vzhledem k mé velikosti a pružnosti toho zvládnu hodně, co nezvládnou Ti ostatní giganti. Navíc nejsem tak vidět, jako oni. Dostanu se všude a dostanu vše co chci. Stačí mě jen vypustit *řekne lišácky*

Přejem hodně štěstí zítra.
*zvedne se a ukloní se* Nashledanou v aréně! *a zase vesele odskáče pryč*
A jako posledního přivítejte Rogera Hawkhinsona!! *publikum tleská*
Jak se ti líbila cesta vlakem?
Cesta vlakem? No bylo tma hodně jídla, pití, hezky to tam vypadalo. Paráda. Narazil jsem tam na jednu holku jménem Elle Lyon. Je docela fajn. Pak sjem tam ještě potkal Ancela Robillarda který tam vypil lahev rumu a válel se ve střepech. No je to docela šašek. Jako každý dvanáctiletý dítě.

Co by ti nejvíce pomohlo k výhře?
Co by mi nejvíce pomohlo k výhře? Kdyby aréna připomínala bažiny a nebo les, tam bych se mohl dobře skrývat. Pak yb mi ještě pomohlo kdybych měl k dispozici kuš s šípy a sekeru, zbraně s kterými mi to půjde nejlépe. A taky kdyby s eukázal nějaký sponzor který by mi poslal dar kdybych byl v nejhorším. To by mi vážně pomohlo. Ale enchci vám kazit podívanou na to jak budu pomalu umírat kvůli nějakému splátci. třeba Aaronovi Szerettovi nebo jak s evlatsně jmenuje. *pokrčil rameny a pousmál se.*

Dokázal bys někoho zabít?
Zabít? Snadno. Stačí mi jenom abych měl zbraň a můžete mi ihned gratulovat k vítězství. Ne... tka snadné to určitě nebude. *pousmál se.*

Přejem ti hodně štěstí!
*Roger Hawkhinson odchází*

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp