Tuesday, November 27, 2012

Vivian Virtue

[ vivien virtjů ]

 

Player: NPC

FC: -

Occupation: President

Contact: rpg-onhg@seznam.cz

Age: 68

Status: deceased - otrávená: C. A. Smyrna


Představuji Vám Vaši veleváženou, unikátní prezidentku Panemu, jež se může pyšnit nejen ledovou elegancí, avšak zajisté je velice inteligentní a svým způsobem nevyhlíží nijak běžně. Nikdo nezná její věk, ona si svůj věk snižuje a nikdo jiný se neopováží se jí na věk zeptat. Přece by to bylo neslušné se ptát dámy na věk. Ovšem každý musí tušit, že jí bude kolem šedesáti a více. Její pleť je jako porcelánová panenka, její tým stylistů si dává pekelně záležet, aby vypadala každý den od rána do večera k světu, a to i když není veřejně vidět. Vždy se sobě musí líbit. Její výraz dokáže opravdu pohledem zabíjet, pokud byste ji něčím naštvali, nedopadne to nikdy dobře. Buď získáte trest, nebo budete celý život žít v iluzi, že na dalším kroku Vás čeká poprava. Ona své plány nikdy neřekne nahlas, ani těm nejbližším. Dokonce nemá ani nikoho blízkého, buď jí všichni zemřeli, nebo se k nim nehlásí. Děti naprosto nesnáší a lásku ještě víc. Proto ji nikdy neuvidíte s drahou druhou polovičkou či děckem. Hladové hry jsou pro ni bezvadná příležitost zabíjet děti, a přesto si ani nemusí namáhat a ušpinit ruce. Jakýkoliv kraj je jí k smíchu a všechny nemá ráda, zůstávají tady stále dva prvotní kraje, které až tolik nepohrdá, ale taky je nepřiřazuje k oblíbencům. Zkrátka nikdo nikdy nebude její láskou a nikdy si nikoho neoblíbí. V minulosti, o které nemluví, se stalo tolik věcí, za které je dodnes naštvaná a kvůli tomu velice pomstychtivá a neštěstí přející. Může se Vám zdát příliš chladná, a tak na tom též pravda leží. V její duši zloducha se neskrývá ani ta nejmenší špetka dobrosrdečnosti. Ačkoliv se zdá, že je na své Kapitolany hodná. A taky že je, protože to je její lid a ona se musí starat o ně a svoji image. Na konci dne je to všechno jen maska a dobře provedený herecký výkon. A když půjde o krutost, zdaleka se s ničím neskrývá a nezná své hranice. Kdokoli jí zkřiví vlásek, toho ihned sejme. V sobě má tolik zloby, že se to ani jinak než krutostí na všechny lidi kolem nedá popsat. I přes svou krutost dokáže být Vivian stále úžasně štědrá – vše stále pro svoji image a zachování její veliké moci. A kdyby bylo po jejím, tak by byly Hry zcela bez jediného přeživšího.


Na první pohled je patrné, že nebude na tomto světě zas tak dlouho – hlavně pro člověka, který o ní nemá ani zdání, což může v někom evokovat jisté pohoršení, ale tady jsme v Kapitolu, v době, kdy je to zcela běžné. Je běžné, že není očividné, kolik toho má člověk za sebou, což je případ i Vivian Virtue. A jak se dostala k moci? Jednoduše. Je to snaživá a velice vážená nástupkyně předchozího prezidenta, který musel urychleně opustit svou funkci z důvodu, který Vivian nikdy nevyřkne. Někteří ani nevědí, jak se Virtue dostala k moci, ale když přijde na řeč, tak všichni musí vědět, že si tento post prezidentky zasloužila. „Nikdo jiný nepřicházel v úvahu,“ nechal se slyšet hlavní guvernér Panemu. „Zajisté bude po letech své politické praxe schopna vládnout pevnou rukou a země díky ní bude vzkvétat jedna báseň. Jsem si tím naprosto jistý.“ Obyvatelé Panemu si mohou být jistí, že se nejedná o žádné utopistické žvásty. Prezidentku Virtuovou zná jen málo lidí. Nikdo netuší, kdo tato žena je, ale jedno víme jistě – je to Agrippina Snow, vnučka prezidenta Snowa. Tato informace nebyla nikdy řečena z její strany, jenom se toto tajemství dostalo na povrch. Ten, kdo ji prozradil také urychleně přišel o život. Držela to v sobě příliš dlouho, a najednou si zrádce přišel a její velký plán překazil. Kdokoli o něm zmíní něco zlého, skončí s useknutou hlavou pověšenou na náměstí. I když jí Snow naháněl strach, postupem času pochopila proč. Panemští obyvatelé totiž nejsou žádní andílci, aspoň tak to vidí ona a svůj názor nezmění ani po smrti.

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp