Wednesday, November 14, 2012

96th Annual HG - RozhovoryDámy a pánove! Jako první přívítejte Claudette Fairy! *publikum začne tleskat* Jsi z 1. kraje, myslíš že dokážeš vyhrát?
No, pevně v to doufám. Do Her bych se nehlásila, kdybych si myslela, že vyhrát nedokážu. Jedna z věcí, kterou se v prvním kraji naučíte je, že o sobě nikdy nesmíte pochybovat. Nikdy. Kdybych s tím začala, pravděpodobně bych se do her nikdy nepřihlásila .*Krátce se zasměje.*

Proč ses vlastně do her přihlásila sama?
Těch důvodů je hned několik. Ale asi nejzásadnější je pro mě má rodina. Nepřihlásila jsem se jen z důvodu, abych jim případnou výhrou zajistila lepší život, přihlásila jsem se tam, abych jim také něco dokázala, chci, aby na mne má matka a sestry byly pořádně hrdé. Chci abych byla hrdá sama na sebe. *Usměje se a věnuje jeden zářivý úsměv publiku.*

Kdo na tebe čeká doma? Nějaká tvá láska tě čeká doma?
Má rodina a přátelé *Pousměje se.* Láska? *trochu se zarazí* No..S mým přítelem jsem se rozešla před půl rokem, to bylo zrovna v době, kdy jsem se rozhodla, že se přihlásím do her. *Nervózně se usměje a zamrká řasami.* Nic..Nic dalšího.

Děkuji za dnešní přítomnost. A přejem hodně štěstí.
*Potom se rozloučí s moderátorem, zářivě se usměje a zamává do publika a odejde pryč.*
A dalšího tu máme Derecka Poula! *zhnuboka se nadechne a vykročí ke křeslům* *publikum tleská* Na to že jsi z 1. kraje jsi měl včera opravdu nízké hodnocení. Jakto?
Vůbe nevím co se stalo... byl jsem nějak mimo...

To nevadí v aréně se to třeba změní. Co takhle nějaký spojenci? Asi nějaký profíci ne?
Nechci říct že jsem se spřátelil ale povídal jsem si s Karou Stern a Claudette Fairy.. pokud mě děvčata hned první den nezabijou*úsměv* budu jim vděčný

Už máš nějakou strategii?
No strategii mám sice takovou malinkou ale pořád je to strategie.

Tak děkujem za tvojí přítomnost a hodně štěstí!
Díky moc měj se *mrkne na ní a odejde s úsměvem*
Dámy a pánové! přívítejte na pódium Karu Stern! *roztřese se a sama pro sebe přikývne. potom se lehce usměje* *publikum tleská* Tak Karo, co nám povíš o své strategii? Už máš nějaké spojence?
Strategii? *překvapeně zamrká* abych řekla pravdu, vůbec jsem o tom nepřemýšlela. až do včerejška jsem se snažila vymyslet něco na soukromé vystoupení, a dnes jsem se pečlivě bála tohohle rozhovoru. Takže o žádné strategii nevím. pravděpodobně se budu snažit vydržet co nejdéle, ale nevím, jak se mi to bude dařit. Spojence... snad ano *nesměle se usměje* doufám, že mě James nenechá ve štychu *zasměje se.* ale o ostatních nevím, možná se k někomu přidám, ale nejspíš raději ne. bojím se navázat s někým přátelství a spojenectví, aby to potom nebylo jen horší a horší.

Dokázala bys vyhrát? Zabít někoho?
Nevím. netroufám si na tuto otázku jednoznačně odpovědět. rozhodně nedokážu říct, že bych někoho snadno a bez mrknutí oka zabila. ale nechci ani moc říkat, že bych to nedokázala. Kolik už bylo splátců, kteří tvrdili, že nikdy nikoho nezabijí, a potom se nadšeně váleli v krvi svých obětí? Ne, myslím, že na tuto otázku nemám pravdivou odpověď. Možná bych to dokázala. Možná to dokážu. Aréna každého změní.

A jak reagovala tvá rodina, když jsi byla vylosována?
Myslím, že jejich první reakcí byl šok. viděla jsem, jak všichni zalapali po dechu. potom, když jsem tam stála a nikdo se nepřihlásil jako dobrovolník, jsem viděla, jak se zatvářili zděšeně. Maminka padla tátovi do náručí. vím, že plakala, i když se to snažila přede mnou utajit. Sestry se se mnou přišly rozloučit, objímaly mě a plakaly. táta vypadal, že se snaží kvůli mámě být silný, ale jsem si jistá, že je z toho taky špatný. Každý rok jsem se bála, že vylosují jednu z mých sester. ani mě nenapadlo, že by mohli vylosovat mě. ale aspoň jsem ušetřena toho pocitu, že musím sledovat, jestli moje sestra přežije či ne. Jsem ráda, že vybrali mě.

Tak děkujem. Doufám, že se ještě uvidíme
Nemáte za co. asi taky doufám *mírně se usměje a spěchá pryč*
Teď přívítejte Kyla Masona! *publikum tleská* Co říkáš na své hodnocení? Dostal jsi nejvýšší počet bodů.
Čekal jsem, že bych měl dostat vysoký skóre. Trénuju na to dost dlouho a jsem z dvojky, ale překvapenej z hodnocení jsem určitě byl. Netušil jsem, že zrovna 12. Myslel jsem míň a tohle hodnocení mi opravdu nevadí. Víc ani dostat nejde a podle porotců si je zasloužím, takže mám 12. *usměje se* Jenže na tom ještě nic nemění.

Už sis našel nějaké spojence?
Jasně, že jo. Jen Claude. Nevím, jestli ještě někoho našla. Možná ten kluk z jejího kraje? O něm vůbec nic nevím. Zjistím to snad zítra.

Už máš vymyšlenou nějakou strategii?
Na to se příjde až to uvidíte. Každopádně vám o mé strategii nic neřeknu. *mrkne na publikum a pousměje se*

Tak děkuji, že jsi tu dnes večer s námi byl a hodně štěstí.
*Kyle Mason odchází*
  • 3. KRAJ - ADRIANA CORNISH 5/10
Teď tu přívítejte Adrianu Cornish! *příchází,a klepou se jí kolena* celkem tréma *špitne si* *publikum tleská* Jak se ti líbíla cesta? A co říkáš na Kapitol?
Cesta vlak,hmmm nevím co bych na to měla říct,celou dobu jsem myslela jenom na rodinu,na přátelé a na to abych hlavně přežila v aréně....Kapitol mě hodně zaujal ti barevní lidé a jak se na nás tvářili.

V čem nejvíce vynikáš? Co by ti nejvíce pomohl k výhře?
Asi hod oštěpem,rychlý běh...a celkem lezení po stromech, ale to mi nestačí k výhře.

A co říkáš na jiné splátce?
Na jiné splátce?? to nevim,vidím že jsou celkem silní a je vidět že chtějí vyhrát.

Tak ti přejeme zítra hodně štěstí.
Děkuju, na shledanou *odchází pryč, celá rudá*
A teď tu máme Jakea Spirtiwolfa! *publikum tleská* Co říkáš na ostatní splátce?
Moc jsem se s nimi neseznamoval, ale někteří dokonce vykazují známky inteligence.

Co tvé schopnosti? Dokážeš vydržet v aréně a nebo i vyhrát?
Jestli-že přežiju začátek, mám šanci přežít i vyhrát, přece jenom to máme v rodině" *usměje se*

Tvoje máma je vítězka viď? Co říkala na to, když jsi byl vylosovaný?
Ano, vyhrála 73. ročník Her. Vzala mě do náruče a pořád opakovala, že to nemůže být pravda. Potom se ale vzchopila a dala mi pár dobrých rad. Když přišli mírotvorci aby ji odvedli, řekla jim pár poznámek, které by se ve slušné společnosti používat neměli. Obrátila se zpátky ke mně řekla, že se těší až se vrátím domů a dostanu dům vedle jejího.

Děkujem za tvojí dnešní přítomnost a hodně štěstí!
*Jake Spiritwolf odchází*
Jako dalšího přívítejte Drew Seven! *vojde a rozhliadne sa okolo* *publikum tleská* Už sis našel nějaké spojence?
Nie, ale ani nehľadám. Všetci sú buď príliš dobrí, alebo už niekoho majú. A navyše je mi lepšie samému.

Takže na to budeš sám? Myslíš, že bys dokázal vyhrát?

Tak, šancu mám. Ak sa dostanem k istým zbraniam, tak by som to možno dokázal.

Co by si vzkázal obyvatelům celého panemu, kteří se na tebe právě dívají?

Že nech stavia na mňa. Aj keď je tu veľa takých, čo majú vysoké hodnotenia, tí sa navzájom pozabíjajú. Nech stavia na mňa, dotiahnem to ďaleko.

Držíme ti palce! A děkujem, že jsi tu dnes s námi byl.

*Drew Seven odchází*
A další je tu ještě Secret Obey! *Vejde na pódium nebo co to je :D s úsměvem na tváři a mávám všem divákům* *publikum tleská* Taková malá a křehká. Jsi tu nejmladší. Dokázala bys vyhrát?
Je mi 12 *smile* skoro každý den jsem se prala s pěti bratry. Neříkám že vyhraju.. já vím že nevyhraju a jsem s tím smířená. Ale zase jsem si jistá že neumřu první den *smile* doufám *dodá trošičku nervózně*

Našla sis aspoň někoho, kdo by tě mohl ochránit? Spojence?
Právě tu moc kámošů nebo spojenců nemám... s nikým jsem se moc nebavila. babička říkala že v životě se můžu spolehnout jen sama na sebe, neměl bach nikomu tolik důvěřovat. Lidi vám můžou podrazit nohy kdykoliv..a ani čekat to nemusíte :)

Už jsi někoho znala z dřívějška?
Ne, vůbec nikoho

Tak ti děkujem. Držíme ti palce a měj se krásně.
Jojo ty palce budu potřebovat *menší smích, zvedne se a zamává divákům.. odchází*
  • 5. KRAJ - ZACHARY VIXEN 7/10
Jako další je tu náš Zachary Vixen! *Príjde do veľkej sály s kopu ľuďmi. Chvíľu si užíva potlesk, no napokon si sadne do koženého sedadla* *publikum tleská*
Tak Zachary. Na 5. kraj jsi měl opravdu vysoké hodnocení. Trénoval jsi už? Chvíľu sa zamyslí, nechce prezradiť, že tajne chodieval do lesa* Tak..Trošku

Máš už nějaké spojence?
Áno, jedného. Je ľahšie bojovať vo dvojici ako osamote.

Jaká byla tvoje reakce, když přečetli tvoje jméno na sklizni?
*Chvíľu je ticho, zahľadí sa do hľadiska. Vie, že by mal povedať niečo dojímavé, ak chce zaujať.* Prvá reakcia? Bol som v šoku. Úplne. Celý svet sa vám zrazu zmení od základov. Povedal som si ale, že to vyhrám. Kvôli bratovi. Nechcem, aby sa za mňa Alfie hanbil *ticho prehovorí a dúfa, že to bude znieť dôveryhodne*

Zítra ti budeme držet palce. Děkuji, že jsi tu s námi dnes byl.
Ďakujem. *zdvihne sa, mierne sa ukloní pred divákmi a odíde z hľadiska*
Na pódium přívítejte slečnu Sévérine Lirange! *publikum tleská* Co si myslíš o ostatních splátcích?
*zamyslí se* Netroufám si je hodnotit teď,to si nechám, až je uvidím v aréně. Ale jako vždycky se tu najde pár krvelačných profíků a několik zoufalých, co se před nimi třesou. *pobaveně se ušklíbne*

Dokázala bys někoho ublížit a nebo i zabít?
*přikývne* Proč bych neměla? *rozhodí rukama* Jsou devadesáté šesté hry a hraní si na holku se soucitem už by nikoho nepřekvapilo. Kdo tvrdí, že nelže. Lidi jsou zvířata, vždycky si budeme snažit zachránit život. Je to to nejpřirozenější,co nám příroda nadělila. Kdyby se proti vám rozběhlo divoké zvíře,tak se nebudete bránit? V aréně se z nás stávají divoká zvířata. Takže veřejně přiznávám, že můj život je pro mě rozhodně cennější, než život nějakého profíka.*usměje se*

Znala si už nějaké splátce z dřívějška?
*zavrtí hlavou* Ani s Lancem se příliš neznáme. V kraji jsem měla pár přátel, jsem spíš samotář,takže nerada navazuju nové kontakty. Dělám to jen, když je to nutné. *nadechne se* Ale jsem ráda, že druhým splátcem je Lance. Nesnesla bych sdílet patro například s nějakou holkou z prvního kraje *nevinně zamrká*

Tak doufám, že se ještě uvidíme.
*Sévérine Lirange odchází*

Prosím teď je tu Lance Porter! *publikum tleská* Jak se ti líbí Kapitol?
Je to jiné než u nás. Všechno se tady blýská a je tu hodně barevných lidí. *zasměje se* Asi bych tu nemohl být pořád, ale je tu dobré jídlo. U nás jsem to nikdy nejedl. A Kapitol, jako město se mi celkem líbí.

Trénoval jsi někdy na hry?
Ne vůbec. Jen jsem střílel z luku, jako pro zábavu. Takže aspoň něco umím dobře.

Přihlásil by ses do her sám?
Né! Nikdy! Nebo možná jedině kdybych se pomátl a zbláznil a potom chtěl umřít, tak to asi jo.

Tak ti všichni přejeme hodně štěstí.
*Lance Porter odchází*

Jako další přívítejte Rayes Cavanelli! *publikum tleská* Jsi 2. holka s nejvyšším hodnocením na soukromém vystoupení. Co bys nám o tom pověděla?
8 bodů je opravdu krásný. Teda aspoň pro mě. Nečekala jsem to, ale snažila jsem se ze všech sil, stačí mi to a jsem spokojená. Porotci se na mě dívali trošku divně, tak jsem nevěděla, co si o tom myslet. *zasměje se* Ale dopadl to dobře.

Znala si už nějaký splátce z dřívějška?
Jo, znala a znám tady... *neví jestli by to měla říkat* dříve jsem se už někde potkala se Secret a Adrianou. Je mi opravdu líto, že zrovna je vylosovali. Ale až tak moc se neznáme. Adrianu jsem tu zatím viděla jen jednou a Secret se někam vypařila. Trošku mě mrzelo hodnocení Secret. 0? Proč? Možná je to jen její strategie a v aréně se z ní stane krvelačný zabiják. Co já vím? *pokrčí rameny*

Jseš schopná někoho zabít?
Nikdy bych jen tak nikoho nezabila. Když teda jde o Hunger games, tak se samozřejmě budu bránit a někoho zabiju. Však stejně nemám na výběr ne? *usměje se a nervózně se podívá na publikum*

Tak dobře Rayes. Držíme ti palce.
*Rayes Cavanelli odchází*

A dalšího tu máme Jakea Faradaye!! (se zhluboka nadechne, nahodí širokej úsměv a přikluše na jeviště. Koukne na dav lidí a zamává jim. Na tváři pořád úsměv) Zdravím.. (Posadí se pohodlně do křesla) *publikum tleská* Znal jsi nějaké splátce už z dřívějška?
No, abych pravdu řekl.. ne neznal a jsem za to rád.

Povíš nám něco o tvé strategii?
Myslím, že bych vám o ní něco rád řekl, ale to bych první nějakou musel mít. Nejspíš se ze začátku budu hodně schovávat a doufat, že ti největší hráči se zabijou sami.

A čeká na tebe někdo? Na koho by ses těšil nejvíce? Nějaká slečna?
Ehm.. Slečna? Jedině moje malinká sestřička. Sice sem jí slíbil, že vyhraju, ale když jsem uviděl protivníky.. no nevim, nevim.. (usměje se)

Snad se ti to povede. Přejem hodně štěstí.
Děkuju.. (zvedne se, zamává lidem a odejde)
Přívítejte prosím Stefanie McRayns! *publikum tleská* Jak se ti líbí v Kapitolu a co cesta vlakem?
Cesta vlakem byla... řekněme zajímavá. Nikdy jsem vlakem nejela. *Odmlčí se a rychle se zamyslí, jak formulovat odpověď na druhou polovinu otázky.* A Kapitol... Je úžasný, neuvěřitelně blýskavý a luxusní. Všechno je tu krásné a zdobené... *Usměje se směrem do publika.*

Myslíš, že bys dokázala vyhrát?
Hm... *Zamyslí se a potom pomalu zavrtí hlavou.* Ne, nejspíš ne. Ale uvidíme, v aréně se může stát vlastně cokoliv. *Pokrčí rameny a pousměje se.*

Kdo na tebe čeká doma a koho bys teď chtěla nejvíce vidět?
Doma na mě čekají určitě sourozenci. Teď si ze mě nejspíš dělají legraci, jak tu sedím a mluvím o nich. Potom má doma samozřejmě matku, která také určitě doufá, že se vrátím domů... *Tváří se trochu smutně, ale přesto se usmívá.* Pokud jde o tom, koho bych chtěla nejvíc vidět, tak jednoznačně rodinu a také přátele. Přála bych si vidět spoustu lidí, s nimiž jsem neměla šanci se rozloučit.
  • 9. KRAJ - JAMES GREENSTAR 6/10
Jako další z 9. kraje přívítejte Jamese Greenstara! *přišel na jeviště. Vypadá docela klidně.* Zdravím *usmál se.* *publikum tleská* Taky tě zdravíme Jamesi. Tak pověz nám, co by ti pomohlo k vítězství?
Co by mi pomohlo k vítězství? kdyby si mě protivníci vůbec nevšímali a pozabíjeli se navzájem. Ale to se nestane. Doufám že my aspoň má.. kamarádka trochu pomůže a nevykašle se na mě. *usmál se.*

Jaký máš vztah s ostatními splátci?
No.. ehm... *úsměv zmizel.* Neznám jich moc. Ale ti s kterýma jsem už mluvil jsou docela fajn. Ale s některými s eznám sotva den, takže nemůžu říct že by jsme byli nějací nejlepší přátelé a podobně. Navíc už zítra se mě všichni budou pokoušet zabít.

Dobře a co nám povíš o sobě?
O sobě? no... jsme prostě normální kluk z devátého kraje vybrán do Hladových Her. Z Her nemám strach. Spíše z toho že budu nucen aspoň jednomu ze splátců zabodnout nůž do srdce... No co bych ještě řekl. Třeba to že jsem zamilován do jedné ze splátkyň, nebudu říkat jaké.

Děkujem ti a doufám, že se ještě setkáme.
*znovu se usmál.* také doufám. Zatím nashledanou *odešel*
Jako další tu máme Fayeth Ampson! *Nadechne se a s širokým úsměvem na tváři vejde na pódium. Sedne si do křesla trochu si urovná šaty* *publikum tleská* Nemůžu si pomoct, ale jsi taková křehká a tvoje hodnocení nebylo špatné na holku z 12. kraje. Co na to říkáš?
No, musím říct, že jsem se svým hodnocením spokojená *Řekne s úsměvem* Rozhodně jsem takové hodnocení nečekala.

A jak se ti líbila cesta? Co se ti tady nejvíce líbí?
Cesta byla celkem v pohodě, nikdy jsem vlakem ještě nejela, takže jsem byla příjemně překvapená *Podívá se na diváky a s úsměvem dopoví* Tady se mi líbí všechno, je to tu o hodně jiné než v 12. kraji

Máš nějaký spojence? Nebo už i nějakou strategii?
Spojence ani strategii zatím nemám, ale na budu na tom muset zapracovat, abych měla alespoň nějakou šanci na přežití *Řekne a bolestně se pousměje*

Dobře, tak ti přejem hodně štěstí.
*Vstane, naposledy zamává publiku a odejde z pódia*
  • 12. KRAJ - DAVID BLAKE 5/10
A jako posledního přivítejte Davida Blakea!! *Přichází na pódium a odhrne si vlasy z čela. Usměje se na diváky. Cestou pozdraví Fayeth.* *publikum tleská* Tak co si myslíš o Hladových hrách?
No.. *Zapřemýšlí.* Jsem rád, že jsem se sem dostal a taky si myslím že vyhraji. *Řekne sebevědomě a zakření se na Lilly.* Ne, to byl vtip. Hladové hry jsou podle mě super soutěž.

Jsi tady snad z kluků nejmladší. Myslíš, že máš nějakou šanci? Trénoval jsi už někdy na hry?
Nikdy jsem netrénoval na hry.. Ale myslím že jsem docela zručný, i když jsem se vlastně učil skoro sám... Myslím, že mám jen malou šanci, ale věřím si. *Podívá se na Lily a v očích se mu usadí zvláčtní výraz.* Ty myslíš, že mám šanci?

Já nevím. Co se vlastně stalo na vystoupení, že jsi dostal 0? Určitě to byl omyl že?
Nechtěl jsem ukazovat co umím. Chci si to zachovat pro sebe, protože nikdy nevíš, co si na tebe tví nepřátelé vymslí. *Odpoví a usměje se.*

Doufám, že zítra 1. den přežiješ. Držíme ti palce.
Děkuji vám všem. *Zamává divákům a zdevne se z křesla. Řekne Lilly dobrou noc a odchází.*

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp