Thursday, October 18, 2012

95th Annual HG - RozhovoryMáš už vymyšlenou nějakou strategii?
Samozřejmě, že mám. *přikývne* Myslím, že bez předem připravené strategie se přežít nedá. Uvažoval jsem nad ní již cestou sem.

Tvoje hodnocení na vystoupení bylo úspěšné. Co si o tom myslíš ty?
*Trochu se v křesle zavrtí* Šel jsem k luku najisto, protože právě s ním jsem měl největší možnost něco ukázat. A jsem rád, že jsem tak učinil, hodnocení mi přijde víc než uspokojivé. Nebo snad ne? *uchechtne se*

Co si myslíš o splátkyni z tvého kraje? Lorein?
Lorein jsem zahlédl v mém kraji jen párkrát a letmo. Neměl jsem možnost ji poznat ani během pobytu v Kapitolu, takže si o ní, bohužel, nemyslím nic. Teď je to možná ''dívka z mého kraje'', ale už zítra to bude jen moje další soupeřka.
Myslíš si, že i ty dokážeš výhrat?
Já si upřímně myslím, že na to docela mám. Od malička už na to trénuju, umím to dost s noži i lukem a vůbec... moji rodiče vždycky chtěli, abych tu byla a vyhrála hry, tak proč jim to nesplnit? *pak jim zamává a pokračuje dál* Ale není to tak, že bych se na to těšila... musím přiznat, že jsem dost nervózní a dost se toho bojím.

Měla jsi vysoké skóre, když jsi předváděla něco na soukromém vystoupení. Co nám o tom povíš?
Nějak jsem to ani neřešila... Prostě jsem předvedla, co ve mě je a povedlo se. Nejdřív jsem si myslela, že jsem to trošku pokazila, ale nakonec se v televizi u mně objevila 11, takže jsem spokojená.

Už sis mezi splátci našla nějaké kamarády?
Možná jo a i ne. Je to těžké si tu najít někoho, když bych toho dotyčnýho musela potom zabít.
Co si myslíš o ostatních splátcích?
Cloveray beru, občas je hysterická, ale je s ní sranda. Nasrali mě ten kluk z dvanáctky a holka z jedenáctky, jak se nacpali k nám na patro a začali se tam chovat jako doma. Ostatní mi nevadí, protože se mi naštěstí dařilo je ignorovat.

Prozradíš nám nějakou tvoji strategii?
Strategii? jasně, vyhrát. nevím, jak bude vypadat aréna a nevím přesně, jak jsou někteří silné či slabé povahy. Ale jinou strategii než snažit se za každou cenu vyhrát, fakt nemám, moc se mi nechce přemýšlet o tom, co bude v aréně.

Tvoje hodnocení bylo opravdu dobré, co nám k tomu povíš ty?
Jen tolik, že se tvůrcům zřejmě líbilo, co umím. Pokud vím, neměl bych říkat, co se tam dělo a určitě jsem nevěděl dopředu, jakou dostanu známku. V tom, co jsem předvedl, jsem dobrý, ale nemohl jsem tušit, jestli jim to nepřijde fádní a obyčejné. Zřejmě nepřišlo.
Přišli se s tebou rozloučit rodina? A co ti na to řekli?
Přišla za mnou matka, pořád brečela a nakonec museli ji ode mně odtáhnout. Potom přišli i otec se sestrou, je ještě moc malá aby to chápala, ale otec ji stejně přivedl, dal mi ji do náruče a řekl mi ať se nebojím, že už teďmůže třetí kraj slavit svého vítěze.

Jsi velmi malý. Myslíš, že dokážeš přeprat ostatní splátce?
Možná jsou větší, ale rozhodně ne chytřejší. Na blízko budu mít z bojem nejspíš problémy, ale i tak mám velkou šanci výhry.

Co se ti v Kapitolu nejvíc líbí?
Všechno. Capitol je úžasný...ale nejvíc se mi tu asi líbí možnost používat všechnu techniku. U nás většinu nemáme a ty co vyrobíme, jdou hned sem. Úžasné.
  • 4. KRAJ - DAMIAN SHARKMOON 6/10
Co si myslíš o ostatních splátcích?
Na mě nemají, i kdyby tu byli stejně silní jako já, nestačili by na mě. Naopak, je tu jeden co se mi zdá docela krásný...

Dokážeš někomu ublížit nebo i zabít?
Jestli dokážu zabít? Lehce!

Máš už vymyšlenou nějakou strategii? A povíš nám kterou?
Strategií mám hodně, už jsem vybral nejlepší z nich. Ale teď vám to nepovím, nechte se překvapit.
Co se ti v Kapitolu nejvíce líbí?
Abych upřímně odpověděla - všechno! Doslova miluji Kapitol, je to tu úchvatné. *Rozhlédne se po divácích a obdaří je úsměvem*. Abyste rozuměli, má matka se často snažila napodobit kapitolský styl, dokonce i módu, ale když jsem přijela sem, byla jsem naprosto ochromena. Všechno bylo tak stokrát zářivější, třpytivější a barevnější. nejvíce se mi ale na kapitolu líbí jeho atmosféra. Lidé zde nejsou tak vážní jako v našem kraji, ale mnohem veselejší a otevřenější. To se mi na kapitolu nejvíce líbí.

Co sis říkala v té době, když jsi na sklizni byla vylosována?
Ten pocit, kdy mě vybrali snad nikdy nezapomenu. V prvních chvílích jsem si to ani neuvědomila, když vylosovali mé jméno. Po prvotním šoku mě přepadl strach, říkala jsem si : Cože?! Já a vybrána do her?. byla jsem naprosto yvvedená z míry. Takže ano, cítila jsem starch, nejistotu, ale na druhé straně tu byl pocit mnohem silnější - jakési vzrušení. Říkala jsem si, že tohle je moje příležitost něco konečně dokázat. Dokázat něco lidem v mém kraji, zajistit, aby se měli lépe. A hlavně, dokázat něco mě samotné.

Tvůj otec je vítěz, myslíš si, že máš šanci vyhrát?
Jistě, že si myslím, že mám šanci vyhrát. Možná to zní moc namyšleně. Ale narozdíl od ostatních mě otec učil věcem, co se sám naučil v aréně. takže si myslím, že bych nějakou tu výhodu mít mohla.
  • 6. KRAJ - JASON BLAKE 5/10
Na sklizni ses přihlásil dobrovolně. Proč jsi to vlastně udělal?
Udělal jsem to...z lásky

Jak se ti líbila cesta?
Cesta byla zajímavá, ale čím víc se blížíte k cíli, tím víc si uvědomujete, jakou jste udělal blbost.

Co říkáš na ostatní splátce?
Jsou to velmi zajímavý soupeři...
Budeš schopná někomu ublížit nebo zabít?
Zabít

Čeká na tebe někdo doma?
Můj bratr s otcem

Jak se ti líbila cesta vlakem?
*přemýšlí co by řekla* ale ano bylo to super,to občerstvení a tak
Zaujal tě někdo ze splátců?
Ani ne. S nikým jsem se moc neseznámil a splátkyni z mýho kraje jsem neviděl, takže v podstatě nic nevím. A ostatní taky ne, ale jsem rád, že je neznám. V aréně se pak všichni stejně pozabíjíme, tak bych radši nikoho neznal.

Líbíla se ti cesta vlakem?
Hmm. Cesta byla velice zajímavá a také tam bylo dost jídla, takže jsem se dost najedl. *smích* Ale nedalo se tam vůbec spát! Asi proto, že tam byli moc měkký postele.

Co říkáš na přehlídku?
Já se přiznám, že jsem byl dost nervózní, ale Angee to velice moc slušelo. Bylo to prostě obrovský, ale líbilo se mi to.
Jak se ti líbí v Kapitolu?
Je to tady opravdu nádherný. V mým kraji je to úplně jiné. Mám hrozně ráda velká města a všechno je tady opravdu skvělý. Jen je škoda, že tohle už možná nebo nejspíš neuvidím.

Našla sis tu už nějaká spojence?
Ne to ne. Ale měla bych si někoho najít, nechci hned umřít... nejsem na to ještě připravená.

Na přehlídce jste měli opravdu nádherný kostým. Co si o tom myslíš ty?
Kostým byl úžasnej a náš tým vizážistů taky. Moc mi pomohli a kostým se jim opravdu povedl.
Myslíš si, že v aréně dokážeš někoho zabít nebo ublížit?
Myslím, že když na to příjde tak určitě. Rozhodně se chci alespoň pokusit přežít. A taky samozřejmě záleží na tom koho. Koho budu muset ... no, vždyť víte.(Usměji se.)

Je někdo, kdo na tebe ve tvém kraji čeká?
Ani. Ne. Nejsem moc typ co by se seznamoval. Možná rodina. Možná, že si mě pak v kraji budou více vážit. Kdybych vyhrála.

Už ses s někým seznámila a budeš mít nějaké spojence?
Ano. S Benem jsme si hned padli do oka. Je jako můj bratr. Je milý a hodný. A pěkný. (Pousmátí se.)
  • 11. KRAJ - ANDREW ABELEV 6/10
Myslíš, že dokážeš porazit jiné splátce?
Celkem jsem o tom uvažoval, ale nevím. Díval jsem se na výsledky ostatních a pozoroval jejich schopnosti, ale moc jsem z toho nevyvodil. Myslím, že se to ukáže až v aréně.

Přihlásil by ses do her sám?
Sám? Vypadám snad jak psychicky narušený psychopat? Nikdy. Absolutně nechápu lidi, kteří se hlásí dobrovolně. Nejradši bych teď byl doma a drátoval, nebo seděl na trhu, hned vedle stánku s praženýma ořechama v cukru. Miluju tu vůni, hlavně v zimě.

Co sis řekl, když jsi uslyšel své jméno na sklizni?
Nevěděl jsem, jestli to se mnou nesekne, nebo tak něco. bez myšlenek jsem vylezl na podium a myslel na rozdělanou práci doma. A přemýšlel, jestli ji ještě vůbec někdy dokončím.
Jsi taková křehká, ale měla jsi u vystoupení velké hodnocení. Co na to říkáš?
No vůbec jsem to nečekala, vlastně jsem ani nechtěla být tak dobrá. Jinak jsem s hodnocením samozřejmě spokojená, předvedla jsem co umím a včem jsem dobrá. Jen se bojím že bych v aréně mohla být za jednu z hlavních kořístí...

Našla sis mezi splátce nějaké kamarády?
Kamarády? Ani ne. Nikdo se se mnou do řeči nedal a já se nechtěla vtírat. Ale mám představu o jednom člověku, kterého bych chtěla mít v aréně u sebe.

Udělala jsi na přehlídce velký dojem. Co si o tom myslíš ty?
Děkuju :) Já myslím že to bylo moc pěkné a 12. kraj se v tom dal představit. Moc se mi líbily ty světla na dlaních. Když jsem mávala, bála jsem se abch někomu nezasvítíla příliš do očí... Bylo to originální řešení, jak dát světlo jinam než na hlavu do helmy.
Co si myslíš o ostatních splátcích?
No moc jsem jich ještě nepotkal. ALe dva mi utkvěli v paměti. Oba z druhého. Myslím, že ten kluk půjde hned k zemi. Je na všechny hnusný a zlý ale ta dívka má šanci. Byla milá a nabízela sušenky.(Smích.)

Vyrůstal jsi ve 2. kraji že? Je to velká změna být teďka ve 12. kraji ne?
No, popravdě ano. Mám pocit, že kdybych se stal splátcem za druhý kraj tak bych měl větší respekt u ostatních. A nebyl by tu ten Micky nebo jak. (Úsměv.)

Máš už nějakou strategii?
Omlouvám se, ale to si nechám pro sebe. Uvidí v Aréně jaké divadílko vám předvedu. (Mrknutí.)

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp