Monday, September 24, 2012

Clove Ray Mason

[ klouv rej mejsn ]

  

    

Player: Larsyn

FC: Ines Anoz

Mentor: Richard Mason

Victory year: 95th Annual Hunger Games

Hobby: Výpomoc mírotvorcům

Contact: creationoflars@gmail.com

Age: 42 deceased - zastřelena: Vivian Virtue


Token: Tkanička od tenisek[ before the Hunger Games ] Jelikož je její otec vítěz, tak již odjakživa měla tu motivaci trénovat a vylepšovat své schopnosti do naprosté dokonalosti. Není tedy divu, že v oblasti boje opravdu válí. Je velmi dobrá v lukostřelbě, což se naučila jen proto, aby měla nad svými protivníky větší výhodu. Jenže to jí nepřijde jako nejlepší způsob boje a ke všemu ještě takový zbabělý, takže volí i jiné metody. Jako jinou zbraň by si nejspíš zvolila vrhací nože nebo jenom normální kapesní nůž, s těmi umí zacházet fakt suprově. Z fyzické stránky na tom není nejhůř, ale taky není žádné rambo a na svalovou hmotu si moc nepotrpí. Postavou je sice menší, ale dokáže si klidně poradit se silnějším protivníkem. Samozřejmě by nevyhrála jen za použití svých sil, ale kvůli své mrštnosti a rychlým reflexům dokáže protivníka skolit. Ví moc dobře, kam správně zasadit smrtelné rány a její největší specialitou je podřezávání krčků. Je také důležité zmínit, že je Clove velmi rychlý běžec, ve škole patřila mezi ty nejlepší sprinterky. Rozhodně by jen tak nenechala svojí oběť utéct, není to její styl. Se znalostmi v přírodě na tom není až tak špatně, ale na takové věci opravdu kašle. Má dojem, že to za ní udělá někdo jiný. Ovšem by si poradila třeba s rozdělováním ohně, taktéž úplně v klidu dokáže sestrojit funkční past. Kdyby bylo nejhůř, tak si na to najde nějakého otroka. Je to dominantnější charakter, takže ráda dává rozkazy a potrpí si na tom, aby jí všichni poslouchali. Pokud se tak nestane, dokáže tomu odpůrci způsobit hotové peklo a nebude na něj zrovna příjemná. Jinak ale dokáže být na lidi i milá, ale to se také musí druhá strana chovat vstřícně.

[ the days after ] Po své výhře své schopnosti až tak moc nevylepšuje. Avšak když si najde nějaký ten čas, tak si zajde na lezeckou stěnu nebo si klidně půjde zatrénovat do výcvikové centra. Tím se aspoň odreaguje a má lepší náladu. Ke všemu se ráda o sebe stará a musí vypadat za každou cenu dobře, proto jí menší trénink opravdu neuškodí. Hlavně pak může radit svým svěřencům, jelikož práci mentora bere velice vážně. Naučila se lépe zacházet se sečnými zbraněmi. K jejímu překvapení jí to začalo dost bavit. Nejvíce si oblíbila meč, takže si do ruky nebere skoro nic jiného než jen to. Dalo by se říci, že to s mečem umí ještě lépe než s lukem a vrhacími noži. Je s tím úplná vražedkyně, ale dělá to spíše pro zábavu, ne že by šla do ulic zabíjet lidi. Potom dokonce překousla svůj strach z vod a naučila se v bazénu plavat, tam ví, že jí nic neublíží. A ejhle, ono to není přece jenom tak hrozné. Začala se také více soustředit na svoje zdraví, protože když už se dostala z arény živá, tak aby ještě dlouho žila. Hlídá si svůj jídelníček a jí zdravě, do toho pravidelně běhá a vylepšila si svojí vytrvalost. Sice od svého vítězství dost zlenivěla, ale umí se ještě nakopnout k tomu, aby ze sebou něco udělala. Rozhodně z ní není lenoch, který se po celých dnech válí jenom na gauči. Také zkoušela zapracovat na sekeře, na kterou si více zvykla, ale to je tak z těch zbraní, se kterými původně nemanipulovala, vše. Moc věcí se toho u ní nezměnilo, dělá to vše jen proto, aby vychovala další vítěze ve Dvojce, což se jí párkrát už podařilo.


[ before the Hunger Games ] Co jí dělá největší problém, tak je její výdrž. Sice fakt rychle běhá, ale vydrží toho málo, proto je pro ní vyhovující sprint. Na dlouhé vzdálenosti s ní však nepočítejte. Co se týče zbraní, tak není fanouškem seker a těžkých zbraní. Není to tak, že by s nimi neuměla manipulovat, ale spíše jí ta hmotnost nevyhovuje v boji. Přijde si víc omezená. Stejně tak by si nevybrala nic z delších zbraní jako je kopí nebo trojzubec. I když jako profesionál zkoušela různé zbraně, tak stejně je nevypilovala k naprosté dokonalosti. Taková ona není a je radši, když umí s jednou perfektně, než aby uměla se všemi jen akorát. Přece jenom nemá tolik let, aby uměla úplně všecko perfektně. Dalším jejím nepřítelem je veškeré vodstvo, má z toho až panickou hrůzu. Plavat se nikdy nenaučila, protože to ani nechtěla. Nemá dobrý pocit z toho, co se ve vodě může skrývat. Kolikrát slyšela o takových potvorách jako jsou slizké chobotnice nebo vražední žraloci. Rozhodně nezávidí obyvatelům ze Čtvrtého kraje, kteří se s tím denně potýkají. Možná kdyby se v tom kraji narodila, viděla by to jinak, ale teď je ráda za kraj s horami. Nemá ani tak ráda aligátory, které by klidně poblíž nějaké řeky potkala. Takové řece se bude obloukem vyhýbat a radši pošle někoho pro vodu, než aby se z ní sama napila. Nechce být sežraná, tohle není smrt, kterou si pro sebe představuje. Raději by se nechala prorazit mečem, než aby jí zvíře rozcupovalo. Taktéž má samozřejmě starost o svojí rodinu, nemohla by si dopustit, aby se jim něco stalo. Dokonce by ani nechtěla, aby se něco stalo její nevlastní sestře Desirée, i když by se jí občas mile ráda zbavila.

[ the days after ] Nikdy by si to nepřiznala, ale byla dost zklamaná z toho, že se z arény spolu s ní nedostal její krajan Mickelle. Sice ona byla ta, která po vítězství tak moc prahla a nechtěla se za žádnou cenu vzdávat, ale nějaká ta část v ní toho dost lituje. Jenže to taky byla jenom krátkodobá známost, takže si rozhodně nechtěla pošpinit jméno kvůli lásce, která by později nemusela ani být. Občas se jí stane, že jí vzpomínka na Hladové hry zarmoutí, ale poté to stejnak brzo přejde. Život v Panemu už je prostě takový a ona s tím nehodlá pohnout. Je ráda za své vítězství a neudělala by to jinak, jenom je teď kvůli tomu možná citlivější a snaží se jako mentor vyhovět oběma splátcům z jejího kraje, ale i tak má vždycky oblíbence. Sama pocítila tu zoufalost, když skoro zemřela. Není to hezký pocit, takže ona se smrti docela dost bojí a nejradši by byla nesmrtelná. Aréna ji nijak moc nepoznamenala, takže nezískala žádné další slabiny. Všechno zůstalo stejné jako předtím, až na to, že bylo v její rodině o jednoho člena méně. Další rok po ní totiž zemřel její bratr Kyle, což bylo dost na nic. Kvůli tomu nemá v oblibě Claudette a celý její kraj, i když za to chudinka pravděpodobně nemůže. Pak to byly samé trable s mladší sestrou, kvůli které mívá časté migrény a nemá zrovna dobré nálady. Není to nejoblíbenější člověk v jejím životě, ale i přesto je to stále rodina.


[ before the Hunger Games ] Clove byla už odmala nucena trénovat na Hladové hry. Její otec je vítěz a velmi přísný, takže ani neměla jinou možnost. Nijak jí to nevadilo, protože se mu sama chtěla rovnat. Svojí matku neměla možnost poznat, protože zemřela ihned po porodu. Ví o ní jenom to, že byla velký nadšenec do Her, a kdyby neotěhotněla, tak by se dobrovolně přihlásila, a tak to vlastně začalo. Kvůli ní se chtěla ještě více stát vítězem, aby to nějakým způsobem mohla matce vynahradit a taky pro své vlastní potěšení. Taktéž má dva nevlastní sourozence, staršího bratra Kylea a mladší Desirée. Každý má úplně jinou matku. Řekněme, že byl otec dost uličník a za svůj život vystřídal dost žen. Nejvíce se nesnáší se sestrou, i když jsou od sebe věkově dost daleko, tak jí nemá ráda. Nikdy totiž neměla v oblibě děti a Desirée pro ní byla největším peklem, protože nemohla vystát její chování, i když jsou obě úplně stejné pohromy. V lepších dnech se k ní chová ochranitelsky, ale to se stává velmi zřídka. Její charakter je nesmírně arogantní a bývá velmi náladová, ale to vždycky dává za vinu ostatním. Stačí jí klidně maličkost a může se z dobré nálady přeměnit na úplnou fúrii. Nikdo jí pak neuklidní a je lepší se jí stranit, protože by mohla zabíjet, aniž by v nějaké aréně byla. Prostě typický profi-stroj na zabíjení. Hlavně na sebe velmi ráda poutá pozornost, proto je tak často hlasitá. Pokud jí někdo tu pozornost dopřeje, bude toho člověka úplně milovat. Jinak nesnáší dost lidí, hlavně z ostatních krajů. Je jedno, jestli jsou z profesionálních nebo jsou to chudiny, všechno je pro ní stejné a nezná jiný lepší kraj než ten svůj. Dokáže na ně být sice milá, ale všechno je to jen maska. Neočekávejte ani to, že by se vám svěřila. Není to typ dívky, která by své pocity ukazovala a už vůbec by nepověděla žádná svá tajemství.

[ the days after ] Po aréně to se zábavou začalo klesat. Občas se celý dny nudí, tak si to na někom bezdůvodně vylije. Je hodně samostatná, ale společnost by jí taky někdy neuškodila, avšak se jí raději straní. Bývávala velice krvežíznivá, chladná a pro slávu by udělala vše, ale časy se mění. Teď je taková zvláštní. Nevíte, co si o ní máte třeba myslet, protože o sobě hlavně nedává moc vědět. Na veřejnosti se skoro vůbec neukazuje a až moc se do sebe uzavřela. Někdo by o ní řekl, že má trauma z arény, což podle Clove není pravda. Jenže jak by jinak vysvětlila svoje občasné stavy, jelikož velmi často prožívá nepochopitelné deprese, což se stane jen tak zničehonic. Sama si to nedokáže vysvětlit, ale nejspíš je to tím, že si neumí svůj život zaplnit něčím hezkým. Naprosto odmítá optimismus a nesnaží se být šťastná, i když by jednoduše mohla. Sobecká mrška je to sice furt, ale nedokáže pro sebe nic pěkného udělat, v tom je to dost zvláštní. Lásku v životě nenalezla, i když se jí tolikrát naskytla příležitost, nechytla se jí. Také jí pak zemřel bratr, se kterým si skvěle rozuměla, takže jí to dost zasáhlo. Se sestrou se pak přestala úplně bavit. Desirée a otec měli svůj vlastní svět. Když vyhrála sestra Hladové hry, začala se najednou cítit přehlíženě, protože to bylo samé Desirée sem, Desirée tam. Dokonce je snad větším oblíbencem než ona, což jí neskutečně pije krev. Měla jí teda o dost raději, když ještě nemluvila. Pokud už se jejich nenormální rodina jednou sejde, je to dost trapné, ale naštěstí to není tak časté. Jenže se jich i tak nemůže zbavit, protože dělá sestra strašné problémy, které se pak převedou na ní a nakonec to musí žehlit ona. Nechápe, proč má Des zapotřebí vůbec někoho ubližovat a zabíjet, když už jednou Hladové hry vyhrála. V tom jsou si velice rozdílné, obě jsou sice nehorázné katastrofy, ale psychicky je na tom o dost lépe než ségra. Doufá jenom, že kvůli ní jednou nepřijde o život.


× Desirée Mason - Vztah s ní má jen proto, že je to její nevlastní sestra. Kdyby to nebyla její rodina, rozhodně by si vůbec nerozuměly. Obě jsou dost výbušné a neshodnou se na několika věcech. Ke všemu na ní dost žárlí, i když by si to nikdy nahlas nepřiznala. Má jí za totálního magora, ale zase jí velice ráda využívá na vaření. Musí uznat, že je velmi dobrá kuchařka. Jinak se jí snaží vyhýbat, jenže to jí zase moc nejde, protože za ní musí žehlit několik průserů.

× Richard Mason - Nikdy s ním nebyla v bezvadném vztahu mezi otcem a dcerou. Po tom, co vyhrála se to sice změnilo, ale i tak se raději věnoval Desirée, což jí ukrutně štvalo. Avšak se to pokoušela nedávat najevo a odcizila se od něho úplně. Občas se sejdou, protože jsou rodina, ale chovají se k sobě jako kdyby snad nebyli ani příbuzní. Absolutně by si ale nemohla odpustit, kdyby se mu něco stalo. Dost jí na něm záleží a udělala by pro něj první poslední.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92