Monday, September 24, 2012

Cloveray Mason

[ klouvrej mejsn ]

 

    

Player: Larsyn

FC: Ines Anoz

Mentor: Richard Mason

Victory year: 95th Annual Hunger Games

Hobby: Mírotvorce

Contact: creationoflars@gmail.com

Age: 42 deceased - zastřelena: Vivian Virtue


Token: Tkanička od tenisek[ before the Hunger Games ] Jelikož je otec vítěz, tak již odjakživa měla tu motivaci trénovat a vylepšovat své schopnosti do naprosté dokonalosti. Není tedy divu, že v oblasti boje opravdu válí. Je velmi dobrá v lukostřelbě, což se naučila jen proto, aby měla nad svými protivníky větší výhodu. Akorát jí to nepřijde jako nejlepší způsob boje a ke všemu je takový dost zbabělý, takže volí i jiné metody. Jako jinou zbraň by si nejspíš zvolila vrhací nože nebo jenom obyčejný kapesní nůž, s těmi umí zacházet vcelku špičkově. Z fyzické stránky na tom není nejhůř, ale taky není žádný Rambo a na svalovou hmotu si moc nepotrpí, protože by si ráda udržela nějaké ty ženské křivky. Postavou je sice drobnější, ale dokáže si klidně poradit se silnějším protivníkem. Pravděpodobně by nevyhrála jen za pomoci svých sil, ale kvůli své mrštnosti a rychlým reflexům by už dokázala protivníka skolit. Ví moc dobře, kam správně zasadit smrtelné rány a její největší specialitou je podřezávání krčků. Je také důležité zmínit, že je Cloveray velmi rychlý běžec, ve škole patřila mezi ty nejlepší sprinterky. Rozhodně by jen tak nenechala svoji oběť utéct, není to její styl. Se znalostmi v přírodě na tom není až tak špatně, ale na takové věci opravdu kašle. Má dojem, že to za ni udělá někdo jiný. Ovšem by si poradila třeba s rozděláváním ohně a také dokáže bez problému sestrojit funkční past na menší zvěř. Kdyby bylo nejhůře, tak si na to najde nějakého otroka. Je to dominantnější charakter, takže velmi ráda dává rozkazy a potrpí si na tom, aby ji všichni poslouchali. Pokud se tak nestane, dokáže tomu odpůrci způsobit hotové peklo a nebude na něj zrovna příjemná. Jinak ale dokáže být na lidi i milá, ale to se také musí protistrana chovat vstřícně.

[ the days after ] Od té doby, kdy se stala vítězkou, se celkem vykašlala na bojový trénink. Má za to, že to už nikdy potřebovat nebude, a tak se o to příliš nestará. Avšak když si najde nějaký ten čas, tak si klidně zajde na lezeckou stěnu a ani nemá problém si jít do výcvikového centra zatrénovat. Tím se aspoň odreaguje a má pak lepší náladu. Ke všemu se ráda o sebe stará a musí vypadat za každou cenu skvěle, proto jí menší trénink opravdu neuškodí. Hlavně pak může radit svým svěřencům, jelikož práci mentora bere velice seriózně. Naučila se lépe zacházet se sečnými zbraněmi, a k jejímu překvapení jí to dokonce začalo bavit. Nejvíce si oblíbila meč, takže si do ruky nebere skoro nic jiného než jen to. Dalo by se říci, že to s mečem umí ještě líp než s lukem či vrhacími noži. Je s tím úplná vražedkyně, ale dělá to spíše pro zábavu, ne že by šla do ulic zabíjet lidi. Potom dokonce překousla svůj strach z vody a naučila se v bazénu plavat, tam prostě ví, že jí nic neublíží. A ejhle, ono to není přeci jenom tak hrozné. Začala se také více soustředit na svoje zdraví, protože když už se dostala z arény živá, tak aby k tomu ještě dlouho žila. Hlídá si svůj jídelníček a jí zdravě, do toho pravidelně běhá a tím si vylepšila svoji vytrvalost. Sice od svého vítězství dost zlenivěla, ale umí se ještě nakopnout k tomu, aby se sebou něco udělala. Rozhodně z ní ale není lenoch, který se po celých dnech válí jenom na gauči. Později zkoušela zapracovat na sekeře, na kterou si více zvykla, ale to je tak z těch zbraní, se kterými původně nemanipulovala, vše. Moc věcí se toho u ní nezměnilo, dělá to vše jen proto, aby vychovala další vítěze ve Dvojce, což se jí párkrát už podařilo.


[ before the Hunger Games ] Největším nepřítelem Cloveray je rozhodně vytrvalost. Sice fakt rychle běhá, ale vydrží velmi málo, proto je pro ni vyhovující sprint. Na dlouhé vzdálenosti s ní však nepočítejte. Co se týče zbraní, tak není fanouškem seker a těžkých zbraní. Není to tak, že by s nimi neuměla manipulovat, ale spíše jí ta hmotnost v boji nevyhovuje. Přijde si víc omezená. Ze stejného důvodu by si nevybrala nic z delších zbraní jako je kopí nebo trojzubec. I když jako profesionál zkoušela všechny různé zbraně, tak s nimi boj stejně nevypilovala k naprosté dokonalosti. Taková ona není a je radši, když umí s jednou perfektně, než aby uměla se všemi jen průměrně. Přece jenom nemá tolik let, aby uměla úplně všechno perfektně. Dalším jejím nepřítelem je veškeré vodstvo, má z toho až panickou hrůzu. Plavat se nikdy nenaučila, protože to ani nechtěla. Nemá dobrý pocit z toho, co se ve vodě může skrývat. Kolikrát slyšela o takových potvorách jako jsou slizké chobotnice nebo zubatí žraloci. Rozhodně nezávidí obyvatelům ze Čtvrtého kraje, kteří se s tím denně mohou potýkat. Možná kdyby se v tom kraji narodila, viděla by to jinak, ale teď je ráda za kraj s horami. Nemá ani tak ráda aligátory, které by klidně poblíž nějaké řeky potkala. Takové řece se bude obloukem vyhýbat a radši pošle někoho pro vodu, než aby se z ní sama napila. Nechce být sežraná, tohle není smrt, kterou si pro sebe představuje. Raději by se nechala prorazit mečem, než aby ji zvíře rozcupovalo. Taktéž má samozřejmě starost o svoji rodinu, nemohla by dopustit, aby se jim něco stalo. Dokonce by ani nechtěla, aby se něco stalo její nevlastní sestře Desirée, ačkoli by se jí občas mile ráda zbavila.

[ the days after ] Nikdy by si to nahlas nepřiznala, ale byla dost zničená z toho, že se místo ní z arény nedostal její krajan Mickelle. Byla to ona, která po vítězství tak nehorázně prahla a nechtěla se za žádnou cenu vzdávat, ale nějaká ta část v ní toho dost lituje. Jenže to taky byla jenom krátkodobá známost, takže si rozhodně nechtěla pošpinit jméno jen kvůli nějaké neznámé lásce, která by později nemusela ani existovat. Občas se jí stane, že jí vzpomínka na Hladové hry zarmoutí, ale poté to stejně brzo přejde. Život v Panemu už je zkrátka takový, a tak si na to jednoduše zvykla, že mají někteří omezenou trvanlivost. Je velice ráda za své vítězství a neudělala by to jinak, jenom je teď kvůli tomu možná citlivější a snaží se jako mentor vyhovět oběma splátcům z jejího kraje, ale i tak má vždycky oblíbence. Sama pocítila tu zoufalost, když skoro zemřela. Není to hezký pocit, takže ona se smrti docela dost bojí a nejradši by byla nesmrtelná, ale tak to v životě bohužel pro ni nefunguje. Aréna ji nijak moc nepoznamenala, takže nezískala žádné další slabiny. Všechno zůstalo stejné jako předtím, až na to, že bylo v její rodině o jednoho člena méně. Další rok po ní totiž zemřel její bratr Kyle, což bylo dost na nic. Kvůli tomu nemá v oblibě Claudette a celý její kraj, i když za to chudinka pravděpodobně nemůže. Pak to byly samé trable s mladší sestrou, kvůli které mívá časté migrény a nemá zrovna dobré nálady. Není to nejoblíbenější člověk v jejím životě, ale i přesto je to stále rodina.


[ before the Hunger Games ] Cloveray byla už odmala nucena trénovat na Hladové hry. Její otec je vítěz a to velmi přísný, takže ani neměla jinou možnost. Nijak jí to nevadilo, protože se mu sama chtěla rovnat. Svoji matku neměla možnost poznat, protože zemřela ihned po jejím narození. Ví o ní jenom to, že byla velký nadšenec do Her, a kdyby neotěhotněla, tak by se dobrovolně přihlásila, a tak to vlastně začalo. Kvůli ní se ještě více chtěla stát vítězem, aby to nějakým způsobem mohla matce vynahradit a také pro své vlastní potěšení. Taktéž má dva nevlastní sourozence, staršího bratra Kylea a mladší Desirée. Každý má úplně jinou matku. Řekněme, že byl otec dost uličník a za svůj mladý život vystřídal dost dívek. Nejvíce se nesnáší se sestrou, i když jsou od sebe věkově dost daleko, tak ji nemá ráda. Nikdy totiž neměla v oblibě děti a Desirée pro ni byla hotovým peklem, protože nemohla vystát její chování, ačkoliv jsou obě úplně stejné pohromy. V lepších dnech se k ní chová ochranitelsky, ale to se stává velmi zřídka. Její charakter je nesmírně arogantní a bývá velmi náladová, ale to vždycky dává za vinu ostatním. Stačí jí klidně maličkost a může se z dobré nálady přeměnit na úplnou fúrii. Nikdo ji pak neuklidní a je lepší se jí stranit, protože by mohla zabíjet, aniž by v nějaké aréně byla. Prostě typický profi-stroj na zabíjení. Velmi ráda na sebe poutá pozornost, proto je tak často hlasitá. Pokud jí někdo tu pozornost dopřeje, bude toho člověka úplně milovat. Jinak ale nesnáší dost lidí, hlavně z ostatních krajů. Je jedno, jestli pochází z profesionálního nebo jsou z chudiny, všechno je to pro ni stejné a nezná jiný lepší kraj než ten svůj. Dokáže na ně být sice milá, ale všechno je to jen maska. Neočekávejte ani to, že by se vám s něčím osobním svěřila. Není to typ dívky, která by své pocity poukazovala a už vůbec by nepověděla žádná svá tajemství.

[ the days after ] Po aréně to se zábavou začalo prudce klesat. Občas se celý dny nudí, tak si to na někom bezdůvodně vylije. Je hodně samostatná, ale společnost by jí taky někdy neuškodila, avšak se jí raději straní. Bývávala velice krvežíznivá, chladná a pro slávu by udělala vše, ale časy se mění. Teď je taková zvláštní. Nevíte, co si o ní můžete třeba myslet, protože o sobě hlavně nedává moc vědět. Na veřejnosti se skoro vůbec neukazuje a až moc se do sebe uzavřela. Někdo by o ní řekl, že má trauma z arény, což podle Cloveray není pravda. Jenže jak by jinak vysvětlila svoje občasné stavy, kdy velmi často prožívá nepochopitelné deprese, což se stane klidně jen tak zničehonic. Sama si to nedokáže vysvětlit, ale nejspíš je to tím, že si neumí svůj život zaplnit něčím hezkým. Naprosto odmítá optimismus a nesnaží se být šťastná, i když by jednoduše mohla. Sobecká mrška je sice stále, ale nedokáže pro sebe nic pěkného udělat, což je ve výsledku dost zvláštní a nedává to smysl, ale ani ona sama se nerozumí. Opravdovou lásku v životě nenalezla, i když se jí tolikrát naskytla příležitost se Styronem, tak celý ten jejich vztah potopila. Co se týče vztahů v rodině, to se také totálně pokazilo. Začalo to úmrtím bratra, se kterým si tak skvěle rozuměla, takže ji to velice zasáhlo. Komunikace se sestrou také časem zmizela a najednou už po jejím vítězství ani nebyla. Odcizila se i od otce, jenž se neustále věnuje šampionce Desirée a mají svůj vlastní život, do kterého ona již úplně nepatří. Neskutečně jí to pije krev, ale jako se vším ostatním si na to donutila zvyknout. Pokud už se jejich nenormální rodina jednou sejde, je to dost trapné, ale naštěstí to není tak časté. Pořád se jich ale naplno nemůže zbavit, protože sestra dělá strašné problémy, které se pak převedou na ni a nakonec to musí žehlit ona. Nechápe, proč má Des zapotřebí vůbec někomu ubližovat a v některých případech i zabíjet, když už jednou Hladové hry vyhrála. V tom jsou si velice rozdílné, obě jsou sice nehorázné katastrofy, ale mentalita je u Cloveray o dost lidštější. Doufá jenom, že kvůli ní jednou nepřijde o život.


× Desirée Mason - Aby pravdu řekla, tak opravdu netuší, proč s ní ještě udržuje nějaký kontakt. Ano jsou rodina, ale nikdy si blízké nebyly. Jenže se od ní odcizit bohužel nemůže, protože se vždy stane něco, co je dohromady zase navrátí – ne však v pozitivním smyslu. Vůbec se v ničem neshodnou a jak jsou obě dost výbušné, tak jejich rozhovory dopadají vždy tragicky. Dost na ni žárlí a chce mít všechno, co ona má, ale to si nepřizná ani sobě už jen z toho důvodu, že by se za sebe nehorázně styděla. Má ji za totálního magora, ale občas to přehlídne, aby využila její kulinářské schopnosti. Musí uznat, že je velmi dobrá kuchařka, ale to je tak jediná hezká věc, kterou o ní dokáže říct.

× Richard Mason - Nikdy s ním nebyla v bezvadném vztahu mezi otcem a dcerou. Po tom, co vyhrála se to sice změnilo, ale i tak se raději věnoval Desirée, což ji ukrutně štvalo. Pokoušela to nedávat najevo, ale moc se jí nedařilo, a proto se od něj odcizila. Občas se sejdou jen tak ze slušnosti, protože jsou rodina, ale v podstatě se k sobě chovají, jak kdyby příbuzní vůbec nebyli. Netuší, proč ji otec tak přehlíží, ale s tím se už dokázala smířit. Absolutně by ale nedokázala přežít, kdyby se mu něco stalo. Má ho pořád ráda, protože je to jediný rodič v jejím životě. Dost jí na něm záleží a udělala by pro něj první poslední, proto taky žehlí všechny sestřiny průšvihy.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92